bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  fidel castro'nun kendisi gibi emperyalizmin en büyük düşmanlarından olan ve fidel castro nun devlet başkanlığını bıraktığı anda * yerine geçme ihtimali çok kuvvetli olan kardeşi.
  2 ... demigod
 2. 2.
  bolivya ' da che ile aynı yağmurun damlalarıyla ve aynı fabrikanın üretimi kurşunlarla ıslanma onuruna erişmiş bir eski adam.
  (#1791498)
  1 ... zargana
 3. 3.
  fidel'e göre daha sert ve gaz olan lider. che ve fidel ile birlikte comandante lakabını taşıyan üç kişiden biri.
  1 ... regulus
 4. 4.
  küba devriminin üc kizil atlisindan ücüncüsü. (bkz: che fidel raul)
  2 -1 ... rodeo erkei
 5. 5.
  2006 yılında abisi fidel castro mide ve bağırsak yolundan ameliyat olduğunda abisinden geçici olarak görevi devr almıştır.
  1 ... orjinal gullanici
 6. 6.
  aslında küba devrimindeki rolü en az che ve fidel kadar önemlide olsa hayatı boyunca fidel castro'nun gölgesinde yaşamaya mahkum bir insandır.
  1 ... ali923
 7. 7.
  raul castro
  1 ... tosovale
 8. 8.
  diktatör fidel'in biraderi... madem eşitlikçisiniz neden iktidari aranizda pay ediyorsunuz??? komünizm hayaliyle yanip tutuşanlar, biraz dünyayı gözlemleyin.
  -2 ... poetolski
 9. 9.
  Raúl Modesto Castro Ruz (d. 3 Haziran 1931) Küba Devleti 2. cumhurbaşkanıdır. Ayrıca Küba devleti eski cumhurbaşkanı Fidel Castro'nun kardeşidir. Che Guevara ile Fidel Castro'yu tanıştıran kişidir. Küba direnişinde büyük rol almıştır. Fidel Castro 31 Temmuz 2006 tarihinde mide ve bağırsak yolundan ameliyat olduğunda yetkilerini geçici olarak kardeşine devretmiştir. Ayrıca Küba devrimi sürecinde Che Guevara ve ağabeyi Fidel Castro'yla beraber "comandante" yani binbaşı unvanına sahip 3 kişiden biridir. Küba'daki 5 kahramandan biridir.
  1 ... turkmen balasi
 10. 10.
  Amerikan başkanı Obama ile yaptığı gorüsme sonrası tokalaşma esnasında Obama'nın sağ kolu ile kendisini tutmasına izin vermeyerek tarihi bir gövde gösterisi yapmıştır.

  Liderlerin görüşmeleri sonrası el sıkışma seremonileri derin mesajlar içerir.

  Raul castro, beden dili hakkında bilgisi olmayanların anlayamayacağı bu hareketle" Küba asla amerika'nın boyunduruğuna girmeyecek." mesajı vermiştir.
  -1 ... thechngr