bugün

(bkz: ruh hastası)

bunun yüzünden galatasaraylılığımla gurur duyamıyorum.
Mehmet Baransu'yu unutmamamsini hatırlatmak istedigim gazeteci kılıklı . Unutmasın ki günü geldiğinde , kullanma miadi dolduğunda onun da kullanılmış tuvalet kagidi gibi atacaklar.
kırk yılın başında doğru söylemiştir. aziz yıldırım rakip takımların gücü oldu amk. evet.
bu adam için en güzel tabir; 'her devrin adamı'. nagehan'da azıcık akıl varsa boşar bu adamı. yoksa zamanı geldiğinde kocasıyla beraber nagehan'ı da harcayacaklar.
Fenerbahçe nin resmi toşak geçicisi.

- şimdi Fenerbahçe nin yeni teknik direktörünüü açıklıyorummmm..dick gidiyorrrrr..yerine toshack geliyor!

- şimdi Fenerbahçe nin yeni teknik direktörünüü açıklıyorummmm . Advocaat GiDiYOORRRR.. yerinee RiEKERiNK GELiYORRR!!
kansız.
hayatımda bu kadar zeka yoksunu biri daha göremedim.
adam resmen boş amk ya.

t:konuşmak için konuşan teneke.
isminin kısaltması yüzünden insanı satrançtan bile soğutan yaratık.
Sinan Engin'le girdiği iddiayı kaybedince canlı yayında sakallarını kestirmek durumunda kalmıştır.

görsel
tarihin gördüğü en büyük trollerden biridir.
baydı...
tövbe tövbe. adamın yaşama amacını anlayamadım.

aynen coni.
görsel
öldü sanıp heyecanlanmıştım, yapmayın şöyle şeyler.
fetöcünün önde gidenidir.

fetöcü karısıyla birlikte ve de teminat göstermeden bank asya'dan milyonlarca dolar kredi almıştır.

kafadarlarının pisliğini kemalistlere yıkmaya çalışmaktadır.
hala dil altından cemaat propagandası yapıyor.
manitası nagihan'la birlikte çırpınışlarını seyrederken keyiften iyice gevşiyorum. göt korkusuna çılgınca akp ve reyiz güzelliyorlar ama nazlı ılıcak gibi siz de biteceksiniz. omurgasızlığın sonu her zaman aynıdır.
başkanlık sistemini eleştirmiştir.

http://odatv.com/vid_video.php?id=8ED99

rok'tur, fetöcüdür, yanardönerdir, onun için normaldir.
görsel
(bkz: adamım)
Kafa yorulmayacak kadar gereksizdir. Devirleri elbet geçecektir diyeceğim ama bunun gibiler güçlü kimse anında ona göre evrilirler. O yüzden emin değilim. Misal yarın iktidar değişirse anında yeni iktidara methiyeler düzerken görebiliriz kendisini.
bir kere izledim iki kelimeyle ozetlemek gerekirse suzme orospu cocugu.
fetullah gülen, futbol, cemaat bilirkişisi olarak sahada milyonları cebe indiren ne bok olduğu belirsiz andaval.
siyaset programlarına geri dönmüş. evet.
Fetöcü olup hatta gazetede yazdığı köşe yazısında ''hocaefendiye açık mektup'' başlıklı yazı yazan ve dişarıda olanlardan sadece biri. Torpillilerden.
güncel Önemli Başlıklar