bugün

isviçreli bilim adamarı tarafından kesinlikle incelenmesi gereken durumdur. Herhangi Birşeyi seversiniz veya sevmezsinizdir. Bu en dogal ozgurlugunuzdur. Ancak sırf sevmiyorsunuz diye bok atmak ve hatta her bokta ornek vermek, "verilen ornek karsisinda ezilmisligin gostergesidir".
Ozet : onyargıdır. Sevmemeyi sevmekir.
Ornek : "beyin karanliginda cizdigim bir tablo kadar kusursuz" sozu yeraltı rapcisi bir arkadasa aittir. Sozun kalitesi ortadadır. (bir onceki cumle edilgenlik icerir).
(bkz: Kıraç)
(bkz: Allâme)
Not : mobil baglanti imla hatalari icin uzgunum
(bkz: götünü sikeyim kıraç)
iki parça rap parça zannettiği şarkıyı dinleyince kendini rapci zannedenlerin tavırlarından olsa gerek. bir de şu vardır. sevme ama sevene de düşman olma.
emek verildiği belli olan işlere her türlü saygım vardır ama bazen çok kötü,sallamasyon işler çıkarsa onları da yeriyorum tabi.
Bu Benim. Ne dediği anlaşılmıyor bir de saçma sapan sözler. Sıkıyor adamı.
Saçma sözler derin mana içermediği için daha kolay anlaşılması lazım aslında belki sorun sizdedir.
paçavradır dinlenmez. yabancı rapler bi nebze daha iyi. ama kafa kaldırmıyor abey, sonuna kadar klasik müzik diyorum.
Saçmalık,
bazı rap müzikler var ki .
Terapi niteliğindedir. Tatmak gerekli o duyguyu .
türk ergenleri rap yapmasın amk. arkaya iki kick bir clap birkaç hi-hats koyunca müzik adamıyım diye geziyorlar amk. tofaşlarla gece yarısı milleti dellendiriyorlar.