Özellikle istanbul'da öldürülen çeçen komutanların arkasında rusya ile parmağı olan kişidir.
Gerçekse her yıl bu günü bayram olarak kutlarım. Gerçek olduğunu hayal etmek bile güzel. Düşününce bile Yüzüm güldü şu an, mutlu oldum.
umarım dediğim haberdir.
bir cihadçının eksilmesidir.
rus sitesi vk, MXR milisleri tarafından başından vurulduğunu ve ağır yaralandığını duyurmuş. öldüğüne dair bir bilgi yok.

ayrıca, "putin bir düşman kaybetmiştir" diyen arkadaşa: http://www.incanews.net/k...rov-putin-benim-ilahimdir
Kaynak twitter kurds miş, hadi bakalım iyi kaynak mı görecez*
Ayrıca eger olmuşsa rusya ışidi hatta belki türkiyeyi suclayabilir
cihatçı değildir ona cihatçı diyenler gibi maşadır. cihatçı olan dudayevdir.
(bkz: ağzın bal yesin)
(bkz: mit yapmıştır)

yok yahu, bu bakınızı burada vermiyorduk değil mi?

neyse,
şayet öldürüldüyse güzel haber, çeçenistan davası bir hainden kurtulmuştur, putin ise bir yalaka köpeğini kaybetmiştir.
Muştudur. Son günlerin en güzel haberidir. cezasını bulmuştur inşallah.
Bir hain daha yeryuzunden silinmistir. Onun hainligi yuzunden cecenlerin hakli davasi her turlu ihanete ugramistir. Kendisi Putin yanlisidir.
kendisinin ölümü çeçenistan'ın yeniden doğuşu anlamına gelebilir.
Kadirov is down. I repeat kadirov is down! Çeçenistan cumhurbaşkanı bay ramzan kadirov uçak krizi sonrası türkiye için pişman olacaksınız rusya savaş açarsa biz rusların yanındayız gibi kelamlar etmişti. Daha sonrasında 2 defa suikast girişiminde bulunuldu kendisine ikinci girişimde başından vuruldu. tahminimce öldü.
mısır gibi patlayan folloş teröristlerin adi bir isteği.

yahu bu folloşların bir tanesini bile ya rabbim bana salih amel nasip eyle derken görmedim. paso o ölsün, bu bitsin, şu mahvolsun. enteresan biçimde sürekli fenalık dilerken elektrikleniyorlar. kefir için biraz aq terörizleri !