bugün

hoş gelmiş, sefalar şey etmiş. sıradaki başlık kendisine gelsin;

(bkz: grup bulamayan bateristin ramazan davulcusu olması)
beni de yanına zurnacı olarak almasını istediğim yazar. hoşgelişler ola der, başarılarının devamını dilerim.*
entrylerinden sözlükte düzeyli yaklaşıma sahip ve okumaya değer yazarlardan biri olduğu anlaşılan bir yazardır. koştursun efenim sözlükte.
saat markaları konusundaki engin bilgilerini bizlerle paylaşan yazar. her ne kadar, bahsettiği saatler fahiş fiyatlara satılıyor olduğundan çoğumuzu ilgilendirmese de bilgi içerikli entryler girmesini takdir ettim.

bir gün çok param olursa, sana soracağım hangi markayı alayım diye?
az sonra evin önünden geçmesini umut ettiğim şahıs, ayrıca hoşsohbet bir yazar.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
(bkz: sıla gençoğlu) nun kendisinin tanrıçası olduğu iddaa eden, ama aslında çok büyük bir yanılgıya düşmüş yazardır kendisi.
o benim uleyyynnnnn! benden başka kimse sevemez onu benim kadar!
insanlığı tuttuğu takımdan önce gelen nadir insanlardan.
(bkz: #13312816)*
sevdiğim adam. arada kıllık etse ve ortadan kaybolsa da, bu abi. yapacak bir şey yok...
Kaptığı bahşişlerle bir ev alabilir bence. Sahura kalkmayan kalmaz, ayrıca millet sahur vakti sokaklarda olurdu...
barney tüm ramazan boyunca gelir kapıma hoş gelir,hiç gitmemesi için büyü torbaları konur etrafa.
(#13587850)

ayarın kralını veren yazardır göreceğiniz üzere. liseli olarak nitelemeden önce entrylerine göz gezdirilmelidir. uludağ sözlük seviyeli yazarlarından biridir.
eskilerden olduğunu tahmin ettiğim yazar.
[ar.*][dt.*][y.*]detaylara takıldığı ve araştırıp gerçeği ortaya çıkardığına inanılan yazar.

düzenleme: (bkz: davul zurna ihtiyacı olanlar) lütfen bakınız (#13570346)
uzun zamandan sonra, alanıma girmiş olan can yazar. özlemişiz ya...
(#14300487) dileklerinden ötürü teşekkürü borç bilirim yazarı .*
sigara düşmanı yazar, böyle de devam etmeli.
mutsuzken entry yazdığınızda hemen yetişip derdinizi dinleyen güzel insan.
(#14923123) nolu entrysi ile gerçekten beni üzmüş insandır. hak mı?

hakkıyla mı ? hocam onlar facebook iletileri yahu, yapmayın kurban olayım.

benim senin facebook ta yazdığımız yazıların sözlüğe copy pasteedilmesi değil de ne?

eğer bu hakkı ile istatistik ise, ben bunca uzun uzadıya on numara hikayeler, öyküler, denemeler yazan mal!! arkadaşlara diyorum ki, "mal sınız arkadaşlar, emek o yazdıklarınız değil, emek facebook araklamalarıymış"
Çok sevdiğim galatasaraylı bir yazar kardeşim, şampiyonluğu sözlükte kutluyor sanırım, kalk git aslan tepe'ye helölele halay çek. *
hoş sohbet yazar dost.
nesildaş yazar, bir iki yazısına denk geldim gayet iyiydi.
(#17142913)ayarcı yazar. temiz koymuş lafı eline sağlıktır.
(bkz: yedinci nesil silik)