bugün

(bkz: depoya 30 günlük mazot almak)
(bkz: türk insanının din anlayışı)
ramazan ayı gelmeden önce, son bir kez bir yerelere gidip arkadaşlarla demlenmektir. örneğin, dün gece galata köprüsü ve cibali civarındaki birçok balık restoranında yer yoktu.
gerçi, ramazanda da içsen günah, başka zamanda içsen günah ama alışkanlık işte.
otobüse binmeden önce tuvalete gitmek gibi bir seydir
islam'a göre ramazanda içmekten bi farkı yoktur. aynı günah sayılır
orucu votka ile açmak.
beni ramazan bağlamaz her türlü içerim diyen arkadaşların, ramazanda içmeyen arkadaşlarıyla 1 ay birlikte içemeyecek olmanın hüznüyle içtikleri gecedir.
20'lik yeni rakı ve müslüm baba ile an itibarı ile yaptığım jübiledir.
"ramazan"'dan önce içilen içki son olmaz, "ramazan" sizden sonra içtiğinden o içmiş olur son içkiyi. şerefe "ramazan"!

iğrenç oldu biliyorum ama ramazandan önce son kez hallice içtim, sarhoş gibiyim. ramazan da sarhoş oldu.

Ek: entry sözlükte büyük harf kullanılamamasına kurban gidebilir, benim suçum değil. her yer tırnak işareti oldu.
içki içen insanın 40 gün cenabet olmasından mütevellit ramazandan 41 gün önce yapılması gereken durum. bir ay önce yaparsanız orucun ilk 10 gününü cenabet tutarsınız ki ahirette götünüze kızgın sopaları sokabilirler.
ramazandan önce içmek helal, ramazanda içmek harammış gibi yurdum müslümanlarının her yıl yaptığı eylem.

(bkz: ramazandan önce son kez sevişmek)
(bkz: ramazan erzağı)
Son kez ağız çalkalamak.
vicdan azabını biraz olsun azaltmaktır, kimine göre de kendi kendini kandırmaktır. herkes kendince müslüman.
otobandan önceki son benzinlikten yakıt almak gibidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar