1. 1.
  dink cinayeti kapsamında tutuklanan erhan tuncer in yıpratılmasının kendisini üzdüğünü belirten emniyet istihbarat daire başkanı.

  akyürek;

  tuncel in türkiye de çok önem arz eden, bir seneden fazladır devletin başını ağrıtan, herkesi üzen ve ülkemizi de uluslararası arenada birazcık örseleyen (yıpratan) bir olayı haber veren bir kişi olduğunu” savunan akyürek, çalıştığı dönem için bu bilginin hayati olduğunu kaydederek medyada fazlaca erhan tuncel’in örselenmesinin, devletin bir görevlisi olarak kendisini üzdüğünü” söyledi.

  haber verdiyse, o zaman niye cinayetin işlenmesini engelleyemediniz sorusu akla geliyor.
  1 ... isimde gucumdeyim
  #3717213 :)
 2. 2.
  ergenekon tezgahının başlıca organizatörlerinden fethullahçı emniyetçi.
  ... kizkaciran damat
  #4114225 :)
 3. 3.
  (bkz: f tipi örgütlenme)
  ... jakobenlerin sonuncusu
  #4220460 :)
 4. 4.
  ergenekon'un isim babası, fathullahcı:
  emniyet genel müdürlüğü, istihbarat daire başkanı.

  http://www.oytrabzon.com/...iewarticle&artid=5265

  http://www.yenicaggazetes.../haberdetay.php?hit=12463
  2 ... annabell lee
  #4677141 :)
 5. 5.
  aslanlar gibi çalışıyor, bir zamanlar devletin altını oymaya çalışmış ne kadar puşt, pezevenk, rospu evladı varsa hepsiyle hesaplaşmaya yemin etmiş, öyle söylüyorlar. sokaklarda ulusalcı naralar atıp pkk ile uyuşturucu ticareti yapanların, apoletlerinin altından güneydoğuya, k.ırak'a silah kaçırıp satanların, üç kuruşluk menfaat için yurtdışında ülkesinin haysiyetini pazarlayanların hepsini bugün yarın o hakimlerin karşısına oturtacaktır.

  gönül isterdi ki oturtacağı yer sanık sandalyesi olmasın ama, muhatapları en azından görünüşte insanlar o yüzden insan gibi muameleyi hakediyorlar.
  -1 ... filiandro
  #4677282 :)