bugün

içip içip sağa sola kusunca görürüm ben o kaliteyi.
ağzıyla içen kadın kalitelidir .
ayrıca kaliteli ne demek . mal mı bu .
baş başa içilirse gayet güzel ve samimidir. Ancak bir ortamda lorke lorke diyip de kadın rakı içiyorsa.

(bkz: esenyurtludur)
Bu rakı var ya bu rakı
Seninle içerken güzel
Kimler olursa olsun
Rakılı dudağından öpmek en güzel

dizelerinin yer aldığı aziz nesin şiirindeki kadın gibi kadındır. öyle işte. kadın gibi kadındır.
bana göre aklı ne kadar az olursa o kadar çok kalite alırım ondan.
alkolle kaliteyi nasıl bağdaştırabiliyosunuz?
pozcu değil harbidir. başka erkeğin namusu değil, kendi kendinin onurudur.
bira serseri işi, rakı aşk.. rakı var mı rakı?
kaliteli midir kalitesiz midir bilemiyorum fakat rakı içince barbi değil harbi kadınım, delikanlıyım be, hepinizden erkeğim havalarına girecekse içmesin, rica ediyorum.
Rakıyı içeli 2 saati geçmemişse doğru önermedir.
Zira rakı 2 saate kadar ağız bölgesinde albenili, iki saatten sonra mide ve ciğerden biyokimyevi bir koku verir.
Sabahında açlık kokusuyla birleşik kokudan bahsetmek bile istemiyorum.

(bkz: vur kaç nedir hangi durumlarda yapılır)

edit: olaya ne kadar cinsel yaklaşmışım. halbuki başlığı açan kalite demiş, ben ne anlamışım.
o zaman:
(bkz: nasıl hayvanın teki oldum çıktım)
işemeli sıçmalı seksin dahi alıcısının olduğu bir dünyada ister istemez gideri olacak kadındır. ama özet olarak bunlara kezban diyebiliriz. biraz daha spesifik girecek olursak, rakı içen kadın değil, rakı içtiği için kendini olduğundan çok farklı pozisyonlarda gören kızlar kezbandır. hani biz de sevdik ayakları falan. itici.
alkol alan herkes salaktır. böyle teşvik edici sözleri kullanmayınız.
RAKI iÇEN KADINLAR...

Rakıyı içen kadın gülüyorsa, o gülüşün ardında en az dokuz roman, on dört tane de film repliği yatar.
Rakıyı içen kadının gülüşünde, bu dünyanın en zararsız mutluluğu vardır çünkü, büyük gülerler, büyük susarlar…
Rakı içen kadın, rakıyı çok sık içmez.
Ama rakıyı içtiği an, bil ki içme zamanı gelmiştir ve konuştuklarında net konuşurlar..
O kadınlar keyfine doyum olmayan bir akşamüstü sonrasında, bir kıyıda köşede, gece sefası gibi açarlar.
O kadınlar, afet-i devrandır…..
Ve, rakı içen kadının elleri güzeldir…
O kadınlar, senden başkasını severlerken bile seni incitmezler.
Şarkı söyleyesi varsa susmalısındır. izlemelisindir. Dinlemelisindir. Rakı içen ve şarkı söyleyen o kadını.
Rakı içen kadın, herkesle rakı içmez ve seninle rakı içiyorsa, senin için kalbinde en az yüz elli metrekare daha yer vardır.
Ve sen, bunu bildiğin için, o kadına, kalbinin tüm kapılarını beklentisizce açmış, cebindeki tüm anahtarlarıysa hiç bulmamak üzere yutmuşsundur.
Rakı içen kadın, cihanda sulhtur: ağdalı değil, nağmeli sever.
Rakı içen kadın güzeldir, masasındakiler de..

|Can Yücel
en iyisini can baba(yücel) bilir.
yıllardır rakı içerim. kadinlarla da cok ictim iciyorum da. rakı kadını bozuyor arkadaş.
Rakı bir insanı kaliteli yapıyorsa vay o insanın haline.
Rakıyı içen kadın gülüyorsa, o gülüşün ardında en az dokuz roman, on dört tane de film repliği yatar.
Rakıyı içen kadının gülüşünde, bu dünyanın en zararsız mutluluğu vardır çünkü, büyük gülerler, büyük susarlar…
Rakı içen kadın, rakıyı çok sık içmez.
Ama rakıyı içtiği an, bil ki içme zamanı gelmiştir ve konuştuklarında net konuşurlar..
O kadınlar keyfine doyum olmayan bir akşamüstü sonrasında, bir kıyıda köşede, gece sefası gibi açarlar.
O kadınlar, afet-i devrandır…..
Ve, rakı içen kadının elleri güzeldir…
O kadınlar, senden başkasını severlerken bile seni incitmezler.
Şarkı söyleyesi varsa susmalısındır. izlemelisindir. Dinlemelisindir. Rakı içen ve şarkı söyleyen o kadını.
Rakı içen kadın, herkesle rakı içmez ve seninle rakı içiyorsa, senin için kalbinde en az yüz elli metrekare daha yer vardır.
Ve sen, bunu bildiğin için, o kadına, kalbinin tüm kapılarını beklentisizce açmış, cebindeki tüm anahtarlarıysa hiç bulmamak üzere yutmuşsundur.
Rakı içen kadın, cihanda sulhtur: ağdalı değil, nağmeli sever.
Rakı içen kadın güzeldir, masasındakiler de.

CAN YÜCEL...

https://www.youtube.com/watch?v=V612tUaIqIM
alkoliktir daha fazla bir halt değildir...
yok rakı içen kadın kalitelidir, yok küfür eden kadın samimidir, iyice kamyoncu yaptınız kadınları.
(bkz: futbol izleyen kadın çekiciliği)
Rakı içen kadın kalitelidir ya da bira içen kekodur boş bi önermedir. Mesele kadına rakı içiren yarım kaldığı ve yahut dolduğu konudur. Net.