bugün

Müzik dinlemek isteyenlere tavsiyem, geceleri sessizlikte dinlenmeli.
dinlerken aşık olunacak radyo kanalı.
hani böyle gözleri de kapatınca bulutlara yaklaşıyormuş hisse veren..
kızıl ordu orkestrasından seçmece parçalar çalan güzide radyo kanalı.. aynı zamanda dünya müzikleri ile bizleri düşsel gezintilere çıkartan biricik radyo kanalı.
voyage bosphorus lounge albümüyle yine yapmıştır yapacağını. mercan dede'den mercanistan, kirpi'den huzur, tüneceğiz ve son nokta derinden vuruş olan can atilla'dan makber.
trafikte dinlenebilecek yegane radyo kanalıdır, tek şikayetim sabah saatlerinde ayin tarzı şarkıları çalması, otobüse filan biniyorsun millet yanlış anlıyor
Tam da gecenin bu saatinde, en dinlenilesi radyodur.
doğuş grubunun mükemmel radyosu, iş yerini daha çekilir bir yer haline getiriyor. kendi sitesi üzerinden dinlerseniz, güzel fotoğraflar ve önemli insanları ettiği kelamlar, size eşlik eder.
Organik müzik çalan ender radyolardan. Ben bu radyoyu daha yeni 1 ay önce keşfettim , neden daha önce keşfetmemişim . Tam da aradığım konsept burda işte ," dünyanın müziğine yolculuk " diyerek tam bir mozaik sunuluyor enstrumental tadında biz dinleyenlere.
bugün mp3 çalarımı unuttuğum için mecburen radyo dinlemek zorunda kaldığımda rastgeldiğim radyodur. internet sitesi reklamları dışında daha bir güzeldir.
hoş bir kanaldır, dinlendirir.
arabayla istanbul'a gittiğim zaman otomatikman radyoya eklenen radyodur. çokta güzeldir, iyidir. herkese tavsiye edilir. ruhu dinlendirici müzikler çalıyorlar, ankara'da ancak internetten açıp dinleyebiliyoruz.
işyerinde dinlemek için ideal. on numara beş yıldız.
insanın içini huzur dolduran radyo. istanbul trafiğine birebirdir efendim ne sinir kalır ne stres.
efsanedir. yağmur yağarken ışıkları söndür, gözlerini kapat ve kısık sesle çalan büyülü müzikler eşliğine uyu. hepsi bu.
Harika bir kanal ama şarkı arşivini biraz daha çeşitlendirmesi lazım. Bir süre sonra çalacağı parçaların sırası bile zihninizde yer ediyor.
internet sitesinde çaldığı o büyüleyici müziklerin yanında harika fotoğraflarla bir resital sunan radyo.

http://www.radyovoyage.com/
kitapçılarda en çok çalınan radyo istasyonlarından bir tanesidir.

dünya müziklerinden enstanteneler sunar. bir bakarsın latin amerika'nın, karayiplerin müzikleri çalar hemen sonra rusya'nın sibiryasına geçer, devamında ağır tempo bir uzakdoğu müziği devamında da western tarzı müzikler çalar.

kitap okurken dahi dinlenebilecek tarzda slow tempo müziklerdir, severim radyo voyage'i...
zamanında "ederlezi" yi ben bilmezken henüz voyage da duymuştum şarkıyı. mail atmıştım ismini bulmak için yazarak mırıldanmıştım bile. sağolsunlar pek ilgilenmişlerdi.

etnik etnik güzel müzikler çalan güzel radyo.
istanbul trafiğinde otomobil kullanacak herkese tavsiye edilesi radyo istasyonu. insanda ne sinir kalıyor ne stres, pamuk gibi oluyor.
Eşliğinde güzel resimler çizilebilen aheste aheste baş şişirmeyen güzel radyo.
Örnek radyodur, insanı radyodur. Gerçek radyo budur.
sakinleştirici etkisi var.
sarki aralarindaki, sonunda radyo voyage dedigi fon muzigini cok guzel buldugum efso radyo.
Klasik dünya muzikleri çalıyor şahsen dinlerken hayal denizlerinde boğuluyorum.
odanızın bir köşesinde açık olması huzur verir.
güncel Önemli Başlıklar