bugün

Andone'nin kramponlarını taşıması gerekirken kendisi omuzlarda taşınan devri geçmiş oyuncu.
görsel
(#42311727)

bakır bulut dediyse doğrudur. vay pezevenk falcao, yemiş bizi.
biz bu filmi daha önce gördük.

(bkz: Robin van Persie)
not:fb.
"Fenerbahçe dışında her takımda oynayabilirsin." olmasın o.
buraya da yazdım fanatik gs li mesai arkadaşıma da defalarca söyledim. bu adam oynamaya gelmişse ( yüzde 40 ihtimal ) büyük işler yapar vs gs yi 1 gömlek yukarı çıkartır. emekliliğe gelmişse ( yüzde 60 ihtimal ) sürekli sakatlanır, oynadığı zamanda sahada gezer durur demiştim. fenerbahçe taraftarıyım ama bu bir temenni değildi.

bu adamın porto zamanını da a.madrid zamanını da izledik. çok iyi bir futbolcu mükemmelde bir santrafor. ancak bu tarzda adamlar bizim ülkemize ancak son zamanlarda yorulmadan para kazanmaya geliyorlar. drogba roberto carlos falan istisnai örnekler. gelen 20 adamdan 1 tanesi ancak onlar gibi profesyonel davranıp aldığı paranın karşılığını fazlası ile verir.
halı saha kadrosuna bile almayacağım futbolcu.
görsel
Kariyeri bitmiş adamların emeklilik ikramiyesi spor toto süper lig...
görsel
terim'in kaos futbolunu gördükten sonra futbola küsen futbolcu.
Bugün yine yok.

Real e, bjk ye karşı oynamıyorsan biz seni ne yapacağız reis?
Oynamaması daha iyi gibi adam bildiğin maç başı prim alıyor. Enkaz aldık unutturup sezon sonu gönderelim havasındalar gibi.
Bir galataraylı olarak galatasarayın bu durumu içler acısı.
Malcao.
10 haftadır saklambaç oynayıp duran, Türkiye'de yılın transferi olarak görülen futbolcudur.
Adamın aşilinde sıkıntı varmış çok ta sikindeydi sizin sikko malatya Beşiktaş maçlarınız. Bu adam Monaco’da sizde aldığı paranın 1,5 katını alıyodu bırakın şu sikko liginizde sidik yarıştırmayı.
görsel
fenerbahçelilere dert olmuş kişidir. evet.
tashak geçme malzemesi.
galatasaray futbol kulübü oyuncusu.
Tam bir faziaaa
Yılda 7 million ööro alan
Balon
Rvp bile geldiği ilk 2 senesinde bir şeyler yapıp
Son senesinde yattı
Bu fazia gelir gelmez yatalak oldu aq....
'Falcao sakat olduğu bilindiği halde transfer edildi'

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
(bkz: bir fotoğrafın bedeli)
galatasaraylılardan cok fenerli ve beşiktaslılar bu adamı ve adam hakkındaki gelismeleri takip etmektedir.
Artan vergiyi Falcao mu Galatasaray mı ödeyecek?

http://www.hurriyet.com.t...aray-mi-odeyecek-41363384