bugün

(bkz: bugün de ölmedim anne).

Pardon yanlış yere yazdim.
https://twitter.com/berrr...tatus/1166809646008557570
kura çekilsin sonra açıklanır.
zor bir kura çekilirse zike zike alacaklar bunu.
Ciddi ciddi bu adam gelince Galatasaray’ın tüm dertleri bitecek falan tipler var. Kusura bakmayın da futboldan biraz anlayan herkes Galatasaray’ın futbol falan oynamadığını görür. Gelsin çatır çatır yesin akıllanmaz bizimkiler. Evet.
bugün 16:30 da açıklanacak kanatlı savar.
alıp almamamız sadece biz galatasaraylıları ilgilendirir. kuşlar ötmesin.
ay sonu transfer dönemi bitiyor, bakalım nasıl bitecek yılan hikayesi.
bugün de gelmezse geleceğinin amına koyayım dediğim futbolcu.
Muriç daha iyiymiş. Galatasaraylıların hepsi muriç gelmedi diye ağlıyormuş. Falcao 30 milyon euro alacakmış. Muriç birkaç yıl içinde 20 milyon euroya satılacakmış.

Çıkarımların bu olduğu bir rakip taraftara ben bir şey izah etmek istemiyorum abi. Allah herkese akıl fikir versin. insan nasıl bu kadar kendini saptırabilir ve kendini avutabilir şoktayım. Futbol için bu kadar kudurmayın.

Falcao transferi olmazsa gelin günlerce burada gs ile dalga geçin. Ama insan zekasına hakaret eden tespitlerinizle kafa ütülemeyin. Yazık sizi doğuran ana babaya.
Hala gelemeyen topcu.
an itibariyle ahmet bulut ve abdurrahim albayrak ile görüşmekte. bakalım kura törenini mi izleyecekler.
görsel
fenerlileri ürkütmüş kişilik. evet.
bitiyor. son 48 saat.
olumlu veya olumsuz.
geliyor veya gelmiyor.
bir şekilde bitiyor.
çok şükür.
kurrayı gördükten sonra gelmekten vazgeçen adam.
bugün 16:30 da yüzde yüz açıklanacak yeni kuş sikici.
kapısında köle olan, domalan, her gün yalvararak ağlayan, dualar eden, adak adayan, sabaha kadar gözüne uyku girmeyen, bütün haber sitelerini kontrol eden, paranoyak olan surisaraylılar, ''gelirse ekime gelmezse sikime'' diyince çok komik oluyor ahahah. taam taam biz de yedik, gelmezse sikine taam.

surisaraylıları rezil etmiş top tepici.
gelirse marşı hazır radamel falcao oooooo radamel falcao ooooooo (taio cruz hangover ) ritmiyle söylenir.
adamların ikinci başkanı petrov, bugün yeni oyuncularının imza töreninde ''falcao'nun gitmek istemesini anlayışla karşılıyoruz ancak kulübün de çıkarlarını korumak zorundayız.'' demiş. transfer yattı yani geçmiş olsun gslilere.
Falcao gelecekti gına geldi.

Gelsin artık.
Bugun de gelmedi 2 gozumun cicegi.
Transferine gerek yok, bu hakemler oldukca Cincon yine sampiyon olur.
sanki çok ihtiyacınız varmış gibi hakemler neyinize yetmiyor. adam 35 yaşında 3 maç türküye liginde oynasa sakatlanır. türküye ligi ona fazla gelir fransa'da pres mi var uzaktan uzaktan basıyorlar türküye öyle değil 2 maça alırlar bacağını. adamın kaderiyle oynamayın boşverin.
Falcao kendi takımlarına gelse taksim meydanında beni sikin diye bağıracak herifler falcao küçümsüyor. falcao'ya gerek yok hakemler yeter diyen mallar bile var. gs'nin hakemle falan bi işi olmaz. gs'nin hakemlerle kazandigini dusunme sebebiniz elinizdeki tek kozun bu olması. Yıllarca yok feto yok fransız lobisi yok fikstür oyunları, tesadüf uefa kupasi gibi yarak kürek şeyler uydurup durdunuz. GS de hepinize koyup durdu. Son olarak bi de hakem olayını deneyin tabi bu orospuluklar size çok yakışıyor. Sonunda ilahi adalet kazanır. 2 yıldır olduğu gibi.
Öğretmenoğlu'nu alsınlar. paramız yurt dışına çıkmasın,hem de yerli bir transfer yapılmış olur.
görsel