bugün

evleneceği kadının bakire olmasını isteyip de kendisine aynı şeyi sorunca "kadın ile erkek aynı değil" diyerek beni benden almış ve "kadın bekledikçe değerleniyor" diyerek bir de kadına seri numara ve barkod yapıştıran acaip insan.
henüz 28 entry ye sahip taptaze 5. nesil yazar.*

edit: sanırsam beşiktaşlı olan, ama bu sezon takımına 2 gol atan adama hayran olan yazar*
5. nesil yazarların en hiperaktifi. ancak bazı entryleri sadece yazmıs olmak için yazılmıs gibi. üstüne gelenlere karsi sabırlı olması gerekn yazar.
geldiği gibi karmanın abura koymuş yazar. *
(#2853805) sözlük tikkysi, hoş geldin ajan. *
adına üzüldüğüm insan.

(bkz: göte göt dediği için çaylak edilen yazar)
(#8767395)

bir düzeltme yapmak, bilgilendirme yapmak şart efenim. cahili bilgilendirmek lazım yoksa cehaleti üzerimize pisler.

kewell yıllık 1 milyon 80 bin euro garanti para alacaktır. entryde salladığı gibi 2 milyon euro almayacaktır.

kewell maç başı 30 bin euro alacaktır. yine entryde salladığı gibi 100 bin euro almayacaktır.

avustralya kupası diye bir kupa yoktur. avusturalya değil o ayrıca. avustralya.

sakatlık numarası yapmamıştır. elinde sakatlık raporu bulunmaktadır. hem kulüp doktorları hem de kendi doktoru tarafından iki ayrı raporu bulunmaktadır.

ayrıca ; peşindeyim.
hakan şükür gibi 3 kez gol kralı olmuş bir forvet ve sergio aguero gibi önemli bir yeteneğe yaptığı yorumlarla kahvede atıp tutan amcaları hatırlatan yazar. haklı aslında, ne de olsa her türk bir teknik direktördür. *
beni satanist olarak, kendisini ise maganda olarak tanımlayan yazar. kendisine her takım elbise giyen nasıl maganda olmayabiliyorsa, her siyah giyenin satanist olmadığını anlatmaya çalışsam da anlamak istememiştir. sen satanistsin, ben de magandayım diyerek kestirip atmıştır.
said john'dan aldığı bilgili, belgeli ayardan sonra bir süre dinlenmesi gereken yazar. acil şifalar diliyorum.

edit: durum vahim hala "avusturalya kupası" diyor.
(#9419167) entrysi ile gözümde bir sinek kadar değeri olmayan yazar. allah mazlumların yanındayken insan oğlu niye zulmü seçerki.
ricardo quaresma ismine binayen, nickine hayran olduğum yazar.
bekaretle ilgili, cinsiyetci yaklasimlari olan, uludag sozluk yazarı.
bazı entrylerinde şımarıklık had safhada olsa da tuttuğum bi yazar. lafını esirgemememesi, sığ olması olumlu, bazen sırf muahalefet olmak için sivrilik yazması ve saçma sapan nick i de olumsuz.. ama sevdim bu çocuğu.
(bkz: allah razı olsun)
türk futbolunu rijkaard'dan kurtaracak olan cengaver. bu adamda lefter bartu de souza potansiyeli görülmekte. galatasaray'da daha hiç forma yüzü görmeyen adamlara balon demiş. hele bi otur soluklan arkadaşım.