dün gece makarna+sarımsaklı yoğurt kombosu yapcaktık arkadaşla. pınar yourttan başka yoğurt kalmamış. bizde ketçap aldık kardeş.
mantıklı olan harekettir. bindiği dalı kesen gerizekalılar..
desteklediğim eylemdir. günde 1 paket aç bitir salam, 2 haftada 1 büyük paket kaşar ve 2 güne 1 litre sütümü artık alternatif markalardan alıyorum.
torku süt güzel mesela, ne oldukları belli olsa da en azından adamlar ağaç ekiyor.
gereksiz bir boykot oldugunun farkina varip son zamanlarda vazgecilen ve gundemden düşen bir uygulama.
her gün pınar ürünleri alıp mahallede törenle ateşe veriyorum..

şimdi pınar düşünsün bence..
Evimizde öncedende bulunmuyordu, şimdide bulunmuyor.
aldığım sadece süt ve aç bitir salam vardı. okyanustaki tuz tanesi kadar etkiside olsa artık almıyoruz.
gereksizdir nasil olsa balık hafizaliyiz yarin almaya devam ederiZ.
valla, selim efendinin açıklamasından evvel, öncelikli tercihimdi. o gün bugündür eve girmiyor. sadece pınar değil, bir ay önce evi taşıdım badana-boya tamamı filli boyadan, dyo'ya da yer yok.
Pınar firmasının çokta umrunda olan eylemdir desteklemedigimden değil bu olay olmadan da pınar ürünü tuketmezdim ama somut bir çalışma hareket yok ortada.
amk adam evet verdi diye değil; karşıyaka %80 üzerinde hayır verdi diye, karşıyaka'yı tehdit etmesidir mesele.
carrefourda 11 liraya düşen 700 gr kahvaltı keyfi kaşarından stoklayarak bozduğum eylem. Dayanamadım affedin ölücülüğüme yenildim.
Bi ara bi boykot çağrısı vardı ya noldu o olay? Eğlendik mi gençler?
Ben alıyorum.
Boykot bittiğine göre artık gönül rahatlığı içinde alabilirim.
Güzeldir.
ne kadar haklı bir eylem olduğu tekrar kanıtlandı.
gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının denetimleri sonucu yayınlanan ayıplı ürün listesinde pınar sosis de mevcut.
çamurdan terazili bir atasözümüz vardır. buraya cuk oturur.
bir yerde bir çapanoglu varsa gerisi de geliyor işte.
https://m.sabah.com.tr/ga...-hilali-urunu-acikladi/53
bilhassa burun kıvırdığımdır. alternatifi marka daha iyi bence.
pınar boykotuna ülker dahil tüm dinci ve akabeli

şirketlerinkiyle birlikte devam ediyorum.
Günlük boykot listesine eklenmiştir. Kimse ziklemez.
Şöyle buyrun
(bkz: israil ürünlerini boykot etmemek)
Lütfen yapmayın. Siz solcuların yaptığı bu boykotlar biz sağcılara inanılmaz darbe vuruyor. Hiç mi merhamet hiç mi vicdan yok sizde? Biz çok pişmanız abi. Bir an önce son verin şu boykota, yoksa dev şirketler teker teker iflas verecek bu boykotlar yüzünden. Şaka şaka sikimizde bile değil, boykot yapmazsanız ibnesiniz amk * . Siz boykot yaptıkça adamlar kârını katlıyor.
inat mı amk. boykot sayesinde artık sırf size inat alacağım yoksa bile pınar alıyorum.

beter olun amk.

tanım=sırf patronu referandumda evet verdi diye bir türk markasını cezalandırmaya çalışan kişilerin yaptığı saçma ve gereksiz boykot.
demokrasi bizim gibi düşünmeyenlere de saygı göstermektir. sırf patronu referandumda evet verdi diye demokratik özgürlüğünü kullanıp onun gibi düşünülmeyen bir firmanın, üstelik bir yerli markanın ürettiği ürünleri boykot etmek doğru bir davranış değildir.
bir şirketin patronunun referandum sonrası bir konuşmasını bahane edip, boykot çağrısı yaparak, bu ülkenin yerli markalarına saldırmak, demokratik özgürlük veya hak olamaz. bu olsa olsa ekonomiyi baltalamak ve tamamen devlete ve milli ekonomiye zarar vermek olur.
ayrıca pınar bir türk markası. türkiye'de üretim yapıyor ve vergisini türkiye'ye ödüyor. bu şekilde ülkemize katma değer sağlıyor. siyasi düşüncesi ne olursa olsun; bu ülkeyi, bu bayrağı seven herkesin bu ülkenin halkına istihdam sağlayan, ekonomiye katma değer oluşturan yerli ve milli markaları boykot etme hakkı yoktur. illa boykot edecekseniz yabancı markaları edin, yerli markaları değil.
O sözün ağızdan çıktığı tarihten itibaren evime pınar ürünü sokmadım sokmayacağım da, yavşaklığın yalakalığın luzümü yok. Beter olsunlar amk.