bugün

twitter profil resminizi dişi içerikli bir resimle süslediğinizde, sahip olduğu üne erişebileceğiniz kişidir.
görsellerden gördüm tipini şöyle bir, umarım hikayeleri yalandır, yoktur öyle şeyler. dünyada o kadar da midesiz erkekler olduğunu sanmıyorum.
bayülgen'in programında az daha dursaymış, bildiğin altina işicekmiş lan bu şirin kiz.
kuşkusuz ünlü olmasında görünüşünün bir rolü yok ki bu olumlu bir şey.
ilk gören, duyan bünyede 'acep neden ünlü olmuş ki bu?' merakını uyandırıyor.
Aşk acısı çeken ve her erkek arkadaşından tekme yemiş kızın yaşadığı şeyler sayesinde popi olmasıdır. Bu tanımı karşılayan bir insan Pucca bence. Herkes acısını yaşıyor her kes aşık olup terkediliyor. Sadece sen değilsin ama bazı şeyleri marifetmiş gibi anlatması itici geliyor. Kitap işine bulaşmasaydı keşke.
okan'ın neden programına konuk ettiğini anlamadığım, "de-da eklerini ayırmıyorum umrumda da değil" diyen, buna rağmen okan'ın ısrarla "yazar" diye vurguladığı yeni nesil ilhan uçkan. Okan'ı severim. Ama ilhan uçkan'ı küçümseyip, onun sanaldan çıkmış versiyonunu yere göğe koyamaması tuhaf. ilhan uçkan'ı da sevmem bu arada.
tüm numarası aslında hiç bir numarasının olmaması olan blogger.
kişiye göre de göreceli olan yazar sıfatını da kullanabiliriz.
elle tutulur bi'şeyler yapıyor elbet, "mümkün olduğunca" doğallıkla uzun süredir blog yazması ve elinin iyi-kötü kalem tutması iyi bir şey.
ama bu kadar da abartmanın alemi yok değil mi ergenler?

evet mütevazi ve yer yer sempatik geldi bana * *
ama nedense twitterın öğlen kuşağı programcısı gibi duruyor.

yani bir insan sadece aşk hayatıyla neden ünlü olur ki?
sabun köpüğü bi durum değil mi?
https://twitpic.com/show/iphone/7oyjaf

http://3.bp.blogspot.com/...7JBmVMdg/s1600/pucca2.jpg
Twitterda ünlü olmuş 07.12.2011 tarihindede Kral çıplağa çıkmış kişilik. (bkz: Azgın bakire)
kim la bu dedirten suni meşhur.
bir insan bu kadar mı ezik olur arkadaş. o yazdığı cüretkar şeyleri bu pısırık mı yazmış diyor insan dünkü programdaki hallerini düşününce. tabi kitapları da baştan aşağı saçmalıklarla dolu, cüretkar dediysem de okunur demedim yani. güzelliğin her yerde tutunmaya yaradığına inanıyormuş ayrıca kendileri, elif şafağı da güzel buluyormuş *
bir sürü onaylanmış kadın yazarın aslında yediğini, içtiğini ve yatağını anlatmaktan öte pek de bir şey olmadığını göz önünde bulundurduğun vakit neden bu da onlardan biri olmasın sorusunu akla getiren sanal alem çıkışlı selebiti.
Sevimli olsun diye midir nedir çoğu genç kızın giydiği iç çamaşırı figürü.
blog yazmaya başladığımda gördüm ki her blog yazarının müthiş eğitimi müthiş sevgilileri ve müthiş bir ailesi vardı. nasıl olur bi tek acıların çocuğu ben olamam dedim ve gerçekleri yazdım demiştir. babası arayıp pucca olduğunu söylemeyi ne zaman düşünüyorsun dedikten sonra da kimliğini açıklamıştır.
şu sıralar pek bir konuşulan, dış görüntüsüyle eleştirilen blog yazarı. onu bu kadar popüler kılan şey, yazılarında bütün detaylarıyla cinsel deneyimlerini paylaşması ve ipe sapa gelmeyecek derecede küfür etmesidir. yoksa bu kadar konuşulmak sadece birkaç espiri, komik benzetmelerle falan olacak iş değildi. yok babası yazarlık mesleğine tuhaf bakıyormuş, yok resminin gizli kalmasını o tavsiye ediyormuş... buna inanan saf tipler var mıdır acaba? babasının bu yazılardan kesinlikle haberi olmamıştır, çünkü hiçbir baba kızının kendi elinden yazdığı o tür şeyleri okumak istemez, kendi kızını öyle bilmek istemez. şimdi merak ediyorum, babasının yüzüne nasıl bakıyor acaba? zira severek okuduğunu sanmıyorum, kızının yazdıklarını...
puccanın burnu elektrik prizine benziyomuş lan diye eleştirmek yerine söylediği veya söyleyemediği lafları eleştirmek daha mantıklı gibi. ilk yazısını uykusuzun yaz özel sayısında okudum. dikkat çekici bir yazıydı kabul ediyorum ama lan ne güzel yazmış şeklinde değil de oha lan bunlar da yazılır mı oha neler yazmış şeklinde bir dikkat çekmeydi. bilmiyorum ne kadar süre piyasada kalır bu işin kaymağını yer ama bu tarz yazılar yazdığı sürece manyak pucca vardı bi aralar şeklinde hatırlanmaktan öteye gidemez. ayrıca dün giydiği elbise ile pavyon şarkıcılarını aratmıyordu.*
sıradan bir insanın sıradanlığını üstünden atmasını kabullenemediğimizi herkese göstermiştir.
sana ne kızın kaşından gözünden dudağından arkadaşım?
Her zaman olduğu gibi Türk halkı bununda suyunu çıkardı. Bir ilahlaştırma bir bağlılık, dersin pucca kitabı alana "Ekmek, barış ve toprak!" dedi. Garip kısmı kızın yaşadıkları Ali'nin Ayşe'nin yaşadıklarıyla aynı bu kadar mı pasifsiniz.
şimdi de haberturk'te... yarın kim bilir nerde...
yeni kitabının tanıtımını yapıyor kızımız.
"insanoğlu buna da alışıyor"un örneğidir..
gizliliğini kaybetmekle açık ve net "sıçmış" olan yazar kişisi. alabildiğine hızlı bir şekilde düşüşe geçecek, çünkü onun esprisi idi gizli kalmak. türk insanı alengiri sever, laaak diye açtın sen artık yüzünü. bitti, finito, son.
(bkz: ne puccaymış anasını satayım)
ek: ne bu milletteki pucca yavşaklığı arkadaş? twitterda pucca, sözlüklerde pucca. yetti lan.
(bkz: kim lan bu pucca)
twitter da meşhur olan ablamız. takip ediyoruz ama eskisi gbii birşeyler yapmıyor. sadece o kanaldayım şu kitap var falan diyor. meşhur kişilerin yaptığını yapıyor. öyle oldu zaten.
izmir'in kızları güzeldir önermesini tek başına çürütebilecek derecede çirkin olan twitter, blogger ünlüsü, 2 kitap sahibi hatun kişi. şöyle bir şeydir;

görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar