bugün

En Yeni Bir yazar, çok sevdiğim arkadaşım. hoş gelmiş
hoş gelmiş yazardır..

daha yeni kasmaya başladığı bellidir.
(#9853199) en uzun entrysi garibimin.*
o değil de benim bir entrym vardı..

nerde o.. nerde o..
hah buldum..
(#9992014)
hadi bro..
Aeo.
Psikopatlıkta sınır tanımayan bir virusun saldırısı sonucu kendini viruslere adamıs bir virus-bilimci yazar.
virus-bilimci olunmaz virus-bilimci doğulur dedirten yazar.
nesildaştır, hoş gelmiş , ama sanırım eli boş gelmiştir, neyse koştursun sözlükte efendim.
şuan benle aynı kafayı yaşayan yaar. sağlam içicilerdenmişiz.
1 hafta sonra grubuyla (vulpine essence) 80 kalibre'den hidayet ve selim'in eşliğinde stüdyoya kapanıp kayıt alacak yazar.

Başarılar diliyoruz.
"yazma demiyorum, hobi olarak yine yaz." tavsiyesinde bulunmak istediğim yazar. koştursun efenim sözlükte.
sözlük de çok bozdu istanbul zirvesi'nde sürekli bana abla diyerek güdümlü anne terliğini hak eden yazar. biraz daha devam ederse shaft'ta sahne aldıkları gün izleme fikrimden vaz geçeceğim yaşlandığıma inanıp haberi ola. nefes alacak değil seninle müzik yapacak bir kız bulman dileğiyle. *
çok heyecanlı bir adamdır. brofist yapmadan duramıyor. sohbet etmesi de güzeldir.
müzik hakkında konuşurken de yorum yapan insanlık tarihi ve bencilliğin temelleri hakkında konuşurken de bir fikri olan genç ve efendi arkadaş.
nicki bölümünden gelen yazar. O kadar çok kişiyle tanıştık ki o gün, ismini hatırlayamıyorum. telefona bakmam lazım. Adamın dibi, adamın hası. Müzikte icra ediyo. Bi ara dinlemeye de gidicez inşallah bakalım.
rock dünyasına taze kan olarak dalacak genç kardeşimiz. güveniyoruz kendisine.
Şirinlik muskası konser versede gitsek yazardır.efendi,gönlü bol bi kardeşimizdir. Bi ara bana nefes alıp almadığımı sordu ama tam anlamadım *
sigaralar senin köpeğin olsun yazarıdır. 10 paket daha içek amk.
bu deyyus sözlük üyesi, bizim peygamberimize küfür mü ediyor ? ben mi yanlış gördüm ?
edit: tescilli deyyus
isim havası için sözlüğü meşgul eden vasat troll.
erkeğin kezbanı.
Canım arkadaşımdır. Nasıl seviyorum kendisini belli değil.

Edit: sataşan karşısında beni bulur.
Sevgilim olur. Ona göre. *
görsel
Bu da son entryimdir.

Artık silik olan yazar.