bugün

hangi lastik risk nedir kanitlayin diyen psikopat hoca...

meşhur şehir efsaneleri olan

hangi lastik patladı?
risk nedir?
bana bu sandalyenin burda olmadığını kanıtlayın?

sorularını bir sınavda soran kayışı kopmuş hocadır.

hoca psikopata bağladıysa;

-hocam arabanın lastiği patladı geç kaldık sınava
+tamam oturun 4'ünüz de herbir köşeye soru sorucam

efsane sorular vardır bilindik.

arabanın hangi tekeri patladı? (aynı lastiği yazmazlarsa bittiler)
risk nedir? (klasik risk budur )
bana bu sandalyenin burda olmadığını kanıtlayın? (klasik hangi sandalye)

gibi...

yazın soruyorum 3 soru;

1-arabanın hangi tekerleği patladı?
2-patladığında risk aldınız mı?
-hocam hangi sandalye
3-yemezler.risk alırken arabanın içinde olduğunuzu kanıtlayın

+istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz
-hocam hangi soru
+hilmi bana saf numarası yapma

hilmi*:arabanın sağ ön lastiği patladı.vitesi boşa aldık risk almadık.

şükrü*:arabanın sol arka lastiği patladı.elimde bira vardı risk alıp bıraktım elimden.ziyan oldu üzüldüm.alkollüydüm arabanın içindeydim kanıtlarım.istiyorsanız geğireyim.

hakkı*:arabanın hangi lastiği patladı bilmiyorum.bu ifneler risk aldılarmı onu da bilmiyorum.ben uyuyordum.uyuduğumu kanıt hapü hapü.

şakir:benim afyonum patlamamış sen bana hangi lastiğin patladığını soruyorsun.risk aldık.buraya kadar patlak lastikle geldik.kanıt istiyorsanız araba dışarda.
bizim bir calculus hocamız vardı. adını hatırlamıyorum, kaşları saçından uzundu. aklımda o kalmış.
sınavının birinde (2-3 kere almışlığım vardır o dersi) başıma şu olay geldi. benim psikopatım o yüzden o dur.
60 almam gereken bir sınavdı 55 almıştım. sınava itiraz ettim kağıdıma bakıyorum. bir soruma puan vermemiş ama soruyu doğru yapmışım. hah dedim işte 60 alıyorum. hocam dedim heyecanla, en masum halimle, galiba bu soru gözünüzden kaçmış. soruyu abartısız 2-3 dakika inceledi belli ki neden tam puan vermediğini bulmaya çalışıyor.
şerefsiz (pardon psikopat) bak dedi buraya nokta koymamışsın. şaka gibi ama değil gerçek. hocam dedim koymuşum ama silik çıkmış. yoo dedi koymamışsın bak şimdi ben koyuyorum dedi ve tükenmezi bastı oraya. şimdi değiştiremezsin de dedi bir de. ohhh.
yahu adam dersten bırakacak alttan girdim, üste çıktım olmuyor, psikopat belli takmış bana.
yüzüne karşı içimden ne küfürler ediyorum, adam duyuyormuş gibi ama sikimde değilsin der gibi de bakıyor suratıma. kaldım bir kez daha.
benim psikopat hocam da bu şerefsizdir işte.