bugün

benim içinde bulunduğum kulüptür.
dibine kadar üye olduğum klüptür.
Bazı bazı klübün kapısını tıngırdatıp sonra yaramaz bir çocuk gibi ev sahibi kapıyı açmadan oradan sıvışmaktır.
Antidepresan aldığıma göre benim de dahil olduğum kulüp.
anksiyete teşhisli bir hunili olarak bulunduğum ruh hastaları kulübüdür.
sinirsel sorunlar yaşadığıma göre dahil olduğum grup.
Gün ışığını görmeden uyuyamıyan, hafta içleri 3 saat sonları 15 saat uyuyan yalnızlıkda master yapmış kişi olarak üye olduğum kulüptür.
benim en başta yer almam gereken kulüptür.psikolojim öyle bozuk ki yeryüzünde teşhisini koyabilecek herhangi bir psikiyatrist olacağını sanmıyorum.ayrı bir vakayım ben.obsesif kompulsif kişiliğin evrimleşmiş bir türüyüm.
Oo psikoljik hastalıklarımızla hava mı atıyoruz oo çok ergeniz.
üyelik şartlarım tutarsa katılmak istediğim kulüptür.
Buluşup şişe çevirmece oynasinlardir.
Akilli insanin sozlukte isi ne... hepimizde biraz delilik, cilginlik var.
herkes birazcık siyriktir. o yuzden panik yok gencler .
Arkadasımızı sorununu bizimle paylastigi icin alkisliyoruz.
Itiraf ediyorum (bkz: nevroz) um.
itiraf ediyorum.bir aralar septisizm baya bir etkilemişti beni ama kurtulduk şükür.
En son 2014 te yazılmış canlandıralım başlığı.
Evet bu kulübü bu sene açıyoruz artık kayıtlar başladı.
yönetim kurulu başkanlığına adaylığımı koymuş bulunmaktayım şimdiden hepimiz için en hayırlısı neyse onun olmasını diliyorum.
birlikte nevrotik psikotik günler görebilmenin umuduyla şimdilik hoşçakalın.
kendini portakal suyu sanangiller kolu başkanı olarak üyeliğimi devan ettirdiğim kulüp.
onur başkanı olduğum kulüptür.
Belirli kriterleri var mı neye göre üye olucaz?
sanırım bu sıralar ben. çünkü ne zaman psikolojim bozulsa burada takılmaya başlıyorum. ilginç bence de.
Kardeşim triplerdesin yine..
Benim psikolojik sorunum tat alamıyorum artık herşey boş geliyor hiçbir şey keyif vermiyor saniyelik yani deli değilim kafam karışık.
psikolojisinin bozuk olmadığını düşünen ve ısrar edenler kadrosundan girebilirim.
bu kadar kendi halindelik te normal olamaz herhalde.