bugün

o barzonun memati gibi sözlük fedailigi yaparak yetkili olmasıyla ilgili 5 başlık, onlarca entiri girdim daha napiyim orelete talim olan yancısı.
Şapşik mi şapşik bir yazar tanesi. Efendi duruşuyla dikkat çekmekle birlikte cana yakınlığı ve iyi niyetiyle Göylümün merkezine kamp kurmuştur. Kalp kalp.

görsel
Bana ilgi bitmez tatlım. ilgimi zekasal entirilerime, muhteşem tespitlerime, tatlı gülüşün pek yaraştığı ömre bedel gözlerime borçluyum.

En minnoş yazar, ayy en ponçik benim, ay yok sensin, ay o çok tatlı bi yazar gibi kankiciliğe borçlu değilim.
ilgi azalınca sağa sola saran yazar tanesi. en karı kız düşkününden olan.
olm o nasıl bir bacaktı ya gece kabusum oldu.
ben bir bilim adamıyım, fiziğimle gündeme gelmek istemiyorum. evet.

edit: niye sildin entirini. millet hakkaten kankam sanacak.
Olm sen napcan benim at suratımı, her kör alıcının kör satıcısı olurmuş.

Onu bunu boşver de dünyada nasıl ilk saatinde tekme yediğini anlat. Onlar öyle kolay kolay gömmezler adamı. Naptın gider gitmez memati gibi ortalıkta dolanmaya mı başladın. Yoksa böyle ağzına aci biber sürülesi 31 fln mı yazdın ilk günden.

Herşeyi anlarım da ordan kovulunca gelip burda ağlaman, yetmezmiş gibi yazmama kararı alanlara ağza alınmayacak şeyler söylemen. Oldu mu lan dönek, ne kaa ayıp.
Komiq bi tip.
Öncelikle bu röportaj fırsatı için teşekkürler.

Yay burcuyum, sinirlenip kavga edecek kadar konsantre olamıyorum. Minare bi yerime dunya bi yerime modundayım. Biriyle ne küstüğümü bilirim ne tartıştığımı. Ama burda bir buçuk yıldır bi biri gelir bi öteki, kim iyi bişi söylüyo, kim kötü onu bile ayırt edemiyorum. Kafam kazan gibi.

Y o r u l d u m.

Bak misal alttaki mal. Olayları bilmez, kim ne dedi bilmez konuşur.

O solucan lafını halime tib için kullanmıştı. Silgi yiyen kadın'la benim hiç alakam olmadı. Selamım bile yok. Alkolik nikaltima sardırana kadar.

Sonra pkp niye kızıyo. Neyse sakinim.
Ağız dolusu küfürmüş bak bak.
Delikanlı adam eder olm yaparım diye orası burası oynamaz.
Twitter'da sosyalist kadınlar kazanacak diye retweetler yapıp burada buluşma teklifini reddeden kadınlara hakaret eden tipitipin tekisin sen. Bilgilerini paylaşmayan kadına seni bulurum ben rahat ol diyerek bir siyasal islamcı kadar gözü kara Abazan rolü çizen de sensin. Karar ver kadının gücü mü, yoksa bana vermeyen her kız orospu mu?
Yoksa Twitter'da femen kadınları retweetlemen de meriçliğinin bir parçası mı? 'Destekleyeyim belki verirler' diye mü düşünüyorsun Ahahaha.

Neyse kanka sana 130 kilo birilerini ayarlayayım mı, merak etme Arabası olan birileri. Araba senin için büyük kriter sonuçta ahaha.

Ha bir de gene mi saldırıyorsun diye kolpa çekme lan bana. Popi olmak için her Allah'ın günü en az 1 kere hakkımda polemik çıkaracak entry giren sensin. Hadi bak bugün içimden popüler olma çabana karşı bi kıyak geldi, bunu iyi değerlendir.

Teneke seni.
pipimin davası sana mı dert oldu alkolik. peçetecim misin olm, pkp sunla konuştu, pkp sunla fingirdedi, sunla buluştu.

yine canın ağız dolusu küfür yiyip oturmak istiyo galiba, te allam.

ayrıca ibrahime bildiği herşeyi ben öğrettim, talebemdir.
Atanamamış ibrahim.
ibrahim'de icraat var en azından, bu bildiğin elizabeth.
Yeni yıla çaylak mı girdin çen oy kıyamam kıyamam Ahahaha.

Şaka lan şaka beter ol. 2018'de profesyonel meriçliği ve abazanlığı bırakman dileğiyle.

Hadi şimdi fakelerinle eksile beta. Zaaa xd xd
Yazarlara matematiksel hesaplar yaptırarak beyin gelişimine yardım eden yazar.
bunun kontrollü bir dalaş olduğunu düşünüyorum. *
hayatımda bilmediğim küfürleri eden yazar.

insan mısınız hayvan mısınız ne biçim bir ağız bu.kocaman adamların ettiği küfürlere bak terbiyesizlikten başka bir şey olamaz bu.

işini yapmayan moderatörler ve sözlüğü inciye çeviren yazarlar.

Allah akıl fikir versin.evet.
defol git lan pis sarhoş, alkolik vb.
Pilotun alacağı versus.sen kim köpek nurimize laf atiyorsun.
Oha yüzsüz ilk defa gocundu.
Tarihe not düşün lan, unutmayın bu günü ahaha.

27 aralık 2017

Edit: şu eksileri verirken orantısız fake hesap kullanma lan ahaha.
Azıcık meriçimsi bir user.
Lan bugün durup dururken sevmeye başladım ben bu kestaneden sabıkalıyı.

Neden mi?

Hadi bu arsız Ve yüzsüz; yediği hangi boku söylesen pişkin pişkin evet diyor. Buna tamam yani. Fakat tüm bu muhabbetler dönmesine rağmen bu tiple muhatap olmayı kendisine yakıştıran insanlar var lan. Asıl sıkıntı onlarda yani. O yüzden seviyorum ben artık bu çocuğu. çünkü 50 sene uğraşsan tespit edip eleyemeyeceğin insanları Bunun çevresinde olup olmamalarına göre tespit edebiliyorsun. Bedava, tertemiz hizmet yani.

Sen kal yiğidim. Kal ki seninle muhatap olabilecek kadar düşkün Ve yıkık insanları tanıyabilelim. Öpüyorum seni, sevgilerimle.
korkun ulan korkun. kahkaha kahkaha.
Artık amım yok diye ağlamaniza gerek yok beyler, isteyen her türlü çıkıyor.

Cidden 12 saatlik çaylakligi ilk defa görüyorum iyi yazmamalar ajxha

görsel
Ankaragücülü bir kardeşimizdir.
alkolik oldum'a haşırt diye geçirmiş. lan ne ayar yedi bu alkolik dünden beri.