bugün

boktan oyundur. Oyun bile değildir.

Az biraz master lig oynayayım dedim. Biz sezon oynadım, ne bir heyecan, ne bir duygu patlaması hiç bir şey yok. Kalecilerin uzayan kolları 1 metreden o topları nasıl tuttuğunu haykırarak izledim. Bir kere çalım olayı tamamen bitmiş yavaş yavaş çalım atıyorsu, adam malak gibi bakıyor çalım atarken ama sonradan öyle bir depar atıyor ki senin önüne geçiyor. hızlı çalım atmak imkansız hızlı atmaya çalışırsan top ayağından filan açılıyor bir daha yetiş yetişebilirsen. Güzelim oyun (oyun bile değil) nasıl sikilir rezil hüsva edilir örneğini görmüş olduk böylece. Bakıyorum youtube videolarına acaba bende mi salaklık ben mi bir tek zevk almıyorum diye, orada ki videolarda da öyle. Bir cansızlık bir aptallık mevcut. Olmamış işte bu oyun (oyun bile değil).
kontrol olarak kesinlikle 2013e nispeten daha zor oyun. her sene ilk defa oyunu oynadığınızda çıkan "abi eskisi daha iyiydi" nidalarına bu sene de sebep olsa da buna da alışmamız uzun sürmeyecektir. oyun genel olarak 2013e nispeten daha yavaş gibi, futbolcuların pasa veya çalıma reaksiyonu daha geç, bunun yanında ara pası atmak çok daha zor. artık hızını ve yönünü ayarlamak tamamen kullanıcıya bırakılmış. hayırlı uğurlu olsundur.
pastel boyayla oyuncu yapılır hıssını uyandıran oyundur.Fıfa candır.
geçen tam oynamaya niyetlendiğimiz fakat playstation cafe sahibi tarafından "yok abi 2014 çok kötü, herkes 2013'e devam ediyor zaten" demesiyle oynamaktan vazgeçip onun yerine 2013 sürümünü oynadığımız oyun. elbet bir gün niyetten ötesi gerçekleşecek o zaman oyunla ilgili görüşlerimi yazacağım.
Zemini inanılmaz kötü bir tasarıma sahip futbol oyunu. Fifa vs pes derseniz bu sene de fifa fersah fersah önde bana göre.
playstation versiyonuna guncelleme gelmesi mecburi oyundur. ceza sahası içinde oyun inanılmaz yavaslıyor. bilgisayar versiyonu mükemmel fakat frikik çok kolay atılıyo.
Herkezin yaorumu bir yana . Artik ilerden sut cekme foksiyonunu iyi ayarlamislar. Biraz fifa ya benZer geldi bana ama olsun. Eski peslerde kaleye uzaktan vurunca bu hassi alamiyordum.
şaka olduğuna inandığım gerçeğini beklediğim oyundur. zira, bu kadar kötü olamaz.. hadi geliştiremezsin anlarım ama bu bildiğin winning eleven'a geri dönüş olmuş.. hatta o oyunlar çok daha güzeldi..
beklentileri karşılayamayan ezik bi oyun. facede bi kız eklersin mesajlaşırsın falan sonra görüşmek istersin ve kız beklediğin kadar güzel çıkmaz ya hatta bu ne amına koyim dersin, işte pes14 aynen o hesap
tam anlamıyla hayal kırıklığıdır.
birkaç eksiği dışında fifa gibi olmuş hacılar. güncellemeyle falan adamların hareketlerini hızlandırsalar çok güzel olur. ben çok oynayamama rağmen süper star seviyesinde çatır çutur gol atıyorum. fifanın legendary seviyesinde mümkün olmuyo resmen.
ateride kasedi distan kirilmis, sadece yesil kismi ateriye takilarak calistirilan oyunlar gibidir.
efsane ol modu çıkmasından bu yana hala yapay zeka sorununu çözememiş oyunun yeni versiyonu. siz oyunda iken en iyi pozisyonlarda bile olsanız, araya kaçıp ne bileyim atak için pozisyonlara girseniz bile bilgisayar kontrolündeki 10 oyuncunun siz yokmuş gibi davranmalarına hala çözüm bulamamış oyun. adam tek başına yardırmış kaleye gidiyor bir anda durup geri dönüp defans oyuncusuna çalım atıyor.
Oyun iyi guzel oynanis fifaya benzemis, ara pas sacmaligi kalkmis, alternatif formalar eklenip master lig de ki bir takima bagli kalma sacmaligi ortadan kalkmis ama hala su lig ve lisans sorununu cozememisler.. Bence pesin tek artisi uefa ligleri lisansidir. Premier lig in olmadigi oyunu oynamam ben aga. London fc nedir abi aglayasim geldi.. Uzun lafin kisasi fifaya devam.
170 liraya satıyorlar. bunu cidden alan mal var mı la nolur söyleyin.
malum kaynaklardan indirdigim pes 2014 efsane ol modunda sol acik olarak basladigim kariyerimi sag bek olarak bitirdigim oyundur. 170 lira verecegim bir oyunda boyle bir sey basima gelse daglari taslari.....
Evet, hepimiz pesi seviyoruz, dilimizin döndüğünce her platformda fifa'ya karşı savunduk. Ama sevgili dostlarım bu sefer olmamış. Görüyorum, yarağa dönmüş oyundan olumlu şeyler çıkarmaya çalışıyorsunuz, iyi niyetinizi anlıyorum. ama kusura bakmayın bir sike benzememiş. Ha bir de o frikikler ney lan öyle kraloyun temalı ahahha, neyse sinirlerim bozuldu.
son 10 yılın fiyaskosu ya. sinirimden torrenti siliyordum az daha. bir seri anca böyle berbat edilebilirdi. tebrikler.
beklentilerin çok altında olan hayal kırıklığına uğratan oyun..
pes dedirtti.
(bkz: pes 14ün biraz şey olması)
ateri resmen.
oynanmayan oyun. ben grafiklere paslara gulmekten oynayamadım. yazarkem bile sinirlerim bozuldu.
"kesin şirket mühendislerini kovdu." diye düşündüğüm oyun. Oyun hah grafikleri biraz olmuş sanki. Ama beğenmedim.
buna para verip oynayan gidip 2 fakir doyursun amk.
güncel Önemli Başlıklar