bugün

Ilgi arsizi sacma kisidir. Bu prensesligin onune aykirilik ve argo koyar ki rengi belli olmasin. Goren de zanneder saykodelik falan. Cort.
Kim bu babasının evinde prensesler gibi olan arkadaş ben yaprak dökümündeki fikret gibiyim, sabah mutfağı toplamadım diye kafama bardak yedim hâlâ şiş. Bir kere de makineden çamaşırları çıkarmadım diye yine kafama vileda sopası yemiştim.
Prens karısı yada kızı olan kadınlara verilen san.
Pembe odası olan cici kızlarımızın lakabı.

Edit: bunlar birde asla lahmacun yemez.
masallarda "prenses" olamayacağını, sıradan olduğunu düşünecek kadar naif, ama hayli nitelikli kızlardan çıkar.
Herkesin gönlünde bir prenses vardır tek sorun açılamamaktır.
ana kraliçe manasına gelir.
youtube da an itibari 141 milyon 999 bin 763 izlenme oranına sahip hadise şarkısı.
öteki de mademoiselle olur gelir princess leri eleştirir puahhahahaha

bu ne özgüven bayanlar? evet bayan dedim. bayan bayandır kadın babandır *
Sözlüğün bazı kadın yazarlarıdır.

Kimi prenses, kimi barbie bebek oluyor bu sözlükte. Sözlük sözlük değil alice harikalar diyarı anasını satayım. Masal kahramanı tadında herkes. aslında sözlüğün rengini değiştirip şeker pembe falan yapsalar oluru olur hani.
Pirenses.
Cinsiyet degistirmis prens (transeksuel), kralin eski oglu, kralicenin yeni kizi Prenses.
kaf dağlarında yaşayan hayali bir bayandır.evet.

not : şüphesiz aydinoglu doğruyu söyledi.evet.
"Efendim."

Ben.
hükümdarın müstakbel eşi.
Hadisenin baba evindeki halıymış.
hadise baba evinde kicima benziyordu be.
erkekleri sevmiyorum anlamındaki hadise şarkısı.
(bkz: sarisaclarimdanbensucluyum)
kral ve kraliçenin kızı, prensin kardeşidir.
Masallarda ki kusursuz kızın tanımıdır.
(bkz: ben).
bir bayana söylenebilecek en güzel iltifat ve lakaptır. babasının evinde el bebek gül bebek büyütülmüş, bembeyaz tenli, bakır kumral saçları olan, çıtı pıtı, kocaman buğulu gözleriyle bakan, çilek kokulu, kiraz dudaklı kızı kim görse demez mi prenses diye. gelinlik de ne yakışır ona.
klibi gercekten igrenc olan sarki. bu sarkiya boyle sacma bir klip yapan hadiseyi tebrik ediyorum.
yine yeni yeniden dinledigim sarki.
ilk dinledigimde bu nedir aq dedigim ama sonra acayip saran sarki. ama her zamanki gibi marjinal arkadaslarimiz tarafindan elestiri yagmurunu tutulmus. kesinlikle farkli tur muzikler dinlediginiz icin diger insanlar ustunsunuz aferim. aq gerizekalilari.