bugün

Henüz sözlükte - ki muhtemelen başka bir sözlükte yazar olduğunu düşündüğüm - yeni olmasına ve pek az sayıda entry döşemesine nazaran çıtasının yükseklerde olduğu bir farkındalığa ve birikime muvaffakiyeti göze çarpan, tatlı-sert bir mizah anlayışı olan, müzik tarzı konusunda zevkli ve donanımlı, sömürülmeye ihtiyaç duyulacak nitelikte bir cevher ve karşılıklı playstation oynayıp kapışabileceğin bir gamer.

Bir adet aklı başında, zeki, akıllı, kültürlü ve güzel insan diyerek kendisini ilelebet takibe aldığım yazar.

Hoşgeldin.
Takibe aldığım yazar.
Düşüncelerini tamamen değil ama %90beğendim.
Feminizm yoldaşı dost yazar.
fena halde kezban ve feministimsi diyecem ama demiyorum.

bayandır tahminen...

triplidir. anlaşılmaz nedeni,

biraz daha saygı duyup sakin olmaya çağırıyorum...

saygılar sunuyorum azizim...
Sürekli saygıdan bahseden ama insan yaftalayan yazarımsılar tarafından eleştirilen yazar.

Basit ve dozunda bir eleştiriyi de kaldıramayacaksan buraları terket zaten. Bırakın artık sizinle aynı fikirde olanları yalayıp olmayanları taşlamayı.
Kimisi kezban demiş kimisi bilmem ne...

Kedisiniz oğlum kedi.
Ulaşmadığınız ciğer olduğu takdirde mundar yaftalamasını eksik etmiyorsunuz.
Sanki sizde sike sürülecek akıl var anasını satayım.

Uber yazar.
biz eleştiri kabul etmiyor değiliz ama yazılan entry ye saygı duyulmaması istenmeyen bir şey...

bunu ifade etmek eleştiri kabul etmemek midir bilemiyorum...

ama saygı çerçevesinde kalalım...

sıkıntı yaşamayalım...

saygılar sunuyorum azizim...
Özlenen.
entryleri sayesinde kendini sevdiren, iyi ki takip etmişim yazarıdır.

edit: iyi yazmalar^^
beni umursamadığını söyleyen,
ancak özel mesaj atan, ikinci mesajına cevap vermeyince,
nickaltıma gelip, tuhaf yazılar yazan.

hiç umrunda olmadığım yazardır.

kedi canını senin..*
isim yapmaya gelmiş süper ötesi müthiş vasat troll.
inşallah ateisttir. Koştursun dursun.
iyi yazmalar.
http://m.uludagsozluk.com/e/30939416/

sayfalarca yazsın,dizsin,sövsün ama okuyalım yazarı. ne güzellikler var ki yazdıklarında yine burada buldum kendimi, heyt. yazsın bakalım,
döktürsünler efenim.
Silik yedi sandığım, düZgün cümle kurun lütfen.

Sadece iZinlidir. Gelecektir. Gelsin. Bekliyoruz.
yeniden görmekten mutluluk duyduğum yazarı.

gitmesin yine. zaten şurada düzgün yazan kadın az iken mahrum etmesin. iyi yazmalar.
11.inci entryde de kendimi gördüm ahah.

(#30837065) Ses kaydında hangi uygulamadan bahsettiğini anlamadığım, gayet güzel sesi olan, üstelik çok olgun konuşan yazar.
Var olsun, yazılarıyla, içtenliğiyle..
Entarilerini düzenli olarak okuduğum, beğendiğim yazar. Feminist olması onu gözümde daha ayrı bir konuma getiriyor tabi. Bunu yancılık olarak değil, farkındalığın mücevheri değeri olarak gördüğüm için söylüyorum. Bu arada az önce dinledim ses kaydını. Sesinin tınısına dikkat etmedim, kurduğu cümlelerde kullandığı düzgün türkçe kulağımı okşamaya yetti. Yazılarındaki gibi itinalı bir türkçeyle konuşuyor. iyi sözlükler dilerim vesselâm.
Aşırı tatlı bir şey.
Haftalardır mesaj atıp cevap alamayan hazımsızlar tarafından nikaltına sıçılan yazar. Sözlükte feminizme saldırmak ve vatan millet duyarı kasmak kadar kolay bir şey yoktur.

Kendisine özel mesajda da açıkladım. Ben bir ideolojinin her şeyden önce sakat ve çelişkili taraflarını arar, kendi doğrumu yaratırım. Çünkü kategorizeden oyun çağından beri nefret ederim. Örnek vermem gerekirse bayan kadın mevzuu beni o kadar germez. Eleman ise çelişkili taraflarını bulur ve dalga geçerek insan üzerine oynar. Çünkü geneller. Çünkü en kolayı budur.

Ayrıca mesajını fark etmedim kardeş. 10 dakika kalabildiğim yerde ben onu gördüm diye hikaye yazmana gerek yoktu.

Edit: Oha yayvan da demiş şimdi fark ettim sjahhs arkadaş geçen gün sosyal mesaj vericem diye 117 kiloyum dediğim entriyi görmüş galiba. Sakin olun be 60 kiloyum.
görsel
(img:#979946)

tüh kavga etmediler, boşa para verdik o kadar mısıra, benim mısırımın parasını ödeyin sayın yazar..
Şöyle bir izah girmiş yazar şahanesi.

Oluyor öyle, ben de yazdığım bir entrym sebebi ile ne entry ne başlık silinmediği halde yazdıktan tam 20 gün sonra 10 gün ceza aldım.

Artık ne zaman görürlerse. Bazen 7 saniyede çaylak edip bazen 20 gün sonra cezai işlem uygulanır.

Hayat işte.
görsel
501 adet entry girdisini baştan sona okumak istediğim yazar.

Her entrysinde tuhaf bir muziplik, tutku, agresiflik ve bilgi akıyor. Nice olsun yazarlığı.
ilgiyle takip etmeye başladım kendisini.

Saygılar.
Fularını bir köşeye atıp meykap artisliğe soyunmuş yazar.

Bir diğeri için (bkz: amoralist filozof)
Bence bir çay için.
görsel
Bu burda kalsın.
görsel
Twd izlediğini öğrendiğim sevgili değerli biricik yazar.

Fear the walking dead ile açlığımızı bastırıyoruz, sen de gel.