bugün

5 dolara satın aldığım android müzik çaları. her kuruşu hak ediyor.
şu anda 2.49 dolara satın alınabilir.
http://turbobit.net/2il1pjq8hbe8.html full apk
iyi bir kulaklıkla kombine edilirse Android müzik deneyimine level atlattırır, rakibi yoktur. Açık ve net.

10 band (evet, 10) ekolayzırı vardır. bass, treble, sterio x ayarları modifiye edilebilir. internet üzerinden dinlediğiniz parçanın albüm kapağını alır, çalarken ekrana koyar. id tag editlemeye izin verir. kurulan bir eklentiyle çalan parçanın şarkı sözlerini de indirir.

bir yemek yapmaz.

candır.
ful versiyonu paralı olan android müzik oynatıcı. blackmart'ten bedavaya indirilebilir.

https://play.google.com/s...maxmpz.audioplayer.unlock
android'deki rakipsiz müzik çalardır. para verilip, gönül rahatlığı ile satın alınabilecek uygulamalardan biridir.
Müzik dinlediğini hissettiren uygulama. Gerçekten çok başarılı. Parasını hak eden uygulamalardan.
android sistemindeki en iyi müzik çalar uygulaması bu program sayesinde müziğin kalitesini anlıyabiliyorsunuz üstelik 60 kuruşa düşmüş.
Paraya kıyıp satın alınması gereken Androidin açık ara en iyi müzik oynatıcısıdır.
Özellikle bass sistemi efsane.
Guzel app. Ama Apk sini bulamiyorum.
Yeni indirip, azıcık ekolayzerı ile oynayınca keyifden dört köşe olduğum uygulamadır.
görsel

dünyanın gelmiş geçmiş en kaliteli müzik oynatıcısıdır. ios'a var mı bilmiyorum ama, android'de şuan bana kalırsa zirveyi oynuyor. üstün görselliğini bir kenara bırakırsak, desteklemediği ses formatı yok. birçok formatta dinleme fırsatı buldum. mp3, aac, wav, flac, alac, aiff. kayıplı, kayıpsız ne ararsanız. hepsini destekliyor, ve sorunsuz oynatıyor.

yerleşik bir equalizer'ı bulunmaktadır, ki o da taktir-e şayandır. bana kalırsa viper'dan sonra en kaliteli eq benim için. viper'da sadece rootla çalıştığını varsayarsak, poweramp yine bu konuda da zirveyi oynuyor diyebiliriz. tarif edemiyorum, ama s*kik google play eq'ların çok ötesinde. yerleşik gelmesi de ayrı bir güzel zaten.

görselliği zaten gözlerimi kamaştırmakta. sizin de görebileceğiniz üzere, çok tatlı, çok soft, aynı zamanda sade, ve bir o kadar da tarz sahibi bir tasarımı var. tüm saydıklarımı tek bir bünyede toplayan, olağanüstü bir oynatıcı poweramp.

tabi bunlara ek olarak diğer tüm temel özellikler de bulunuyor. arama butonu, replay butonu, karıştır butonu, şarkının etiketlerini ayarlamak gibi birçok özellik de bulunuyor.

program şuan play store'da 30tl civarı bir parada satılıyor. play store'da nova launcher ile birlikte, satın aldığım tek program poweramp. verdiğim parayı da sonuna kadar hak ediyor, helali hoş olsun.

spotify gibi bir platform kurmasını diliyorumdur, ama bu ne yazık ki mümkün olmayacaktır ah ah!