1. 1.
  bunlar sığ inasanlardır dostlar. şimdi sizlere bu cahillerin özelliklerini sıralayım.

  - eğer erkekse karıya kıza bakar gazetede, haydar dümen okur. yok eğer bayansa magazin kısmına bakar, haydar dümen okur.

  - eğer erkekse kesin bir çıtır poçu kız hayranıdır kendisi. bu çıtır şarkıcının şarkılarını dinlerken bile orgazm olurlar kendileri. yok eğer bayansa yakışıklı geçinen zibidi popçulardan birine hayrandırlar. şarkılarını telefon melodileri yaparlar.

  - eğer erkekse televizyonda bol bol futbol programı seyrederler. haberlerden bihaberdirler. filmlerin sevişme sahnelerini hafızalarına kazırlar. yok eğer bayansa gündüz kuşağı kadın programlarıı kaçırmamak için dünyayı durdurmaya hazırdırlar. bütün dizileri ezbere bilmektedirler ve bunlarda ortak özellik olarak haberlerden, dünyadan bihaberdirler.

  - eğer erkekse bunların erkek erkeğe muhabbetleri hiç çekilmez, ulan devamlı futbol devamlı karı kız... başka muhabbetleri yoktur efendilerin. zaten bunların bayanlara bakış açısı bellidir bu yüzden bayanlara genellikle kendilerini farklı gösterme çabasındadırlar. yok eğer bayansa kadın kadına muhabbetleri ya kilo üstüne ya erkekler ya da bi önceki gün dizileri üzerinedir. kaçınılmalıdır.

  - ortak olarak özellikleri de vardır. mesela bunların hayattan beklentileri de çok gariptir. ama bunlarla konuşulduğunda kendilerinin normal sizin anormal olduğunuzu düşünürler. ne kitaptan haberleri vardır, ne sinemadan, ne de gerçek müzikten. bildikleri kulaktan dolma siyaset ve yarım yamalak dini bilgileridir.

  işin özü bu insanlardan kaçılmalıdır. özellikle muhabbetlerinden uzak durulmalıdır. sakın farklılaştırmaya çalışmayınız, yoksa mazallah onlara benzeyiverirsiniz. hızla insanı içlerine çekme özellikleri vardır.
  2 ... sakat sinek