bugün

Cirkini cidden cok kotudur. Guzeline de nerede rastlayacaginiz hic belli olmaz. Bazen bir kirtasiyede bazense dondurma tezgahinda. Turkiyede olsa bi senede bir dizide basrol oynayacak guzellikte kiza dondurma sattiriyorlardi amina koyayim. Hele o saclarimi kesen kiz yok mu. Ulan kelden bile sac cikarir, oyle guzel bir kizdi.
ilgi manyagidirlar. Omeglede düşürmüştüm birkaç tane güzeli tam güzel çirkini tam çirkin ortası yok.
Altın sarısı gibi saçları olan kızlar duygusal çekimden ziyade cinsel anlamda çekici gelir çoğu insana.

Donuk bir yüz ifadesi,soğuk bakan mavi gözler insanin duygusunu fazla okşamaz.
olsa da yesek.
ortalama olarak türklerden fit, türklerden uzun, yüz ortalaması olarak da türklerden güzel, yetiştikleri soğuk iklimden ötürü ciltleri de türklerden güzel olan leh slavları.
yalnız bunlar da ruslar gibi tek tip pembemsi ve beyaz tenliler (ruslarda doğal kumral kestane saçlıları da çok var.)
bir diğer slav olan ukraynalı kardeşlerinde çok sık olmasa da buğday ten-hafif esmerlik-renkli göz kombinasyonu ve daha kıvrımlı, latinsi vücut hatları da mevcut.
görsel

(Slavları sevmem.)
görsel
görsel
görsel
görsel
güzel slav hatunlar. ilişki konusunda ciddiler. gece klübünden bile bir kızla tanışsan dışarıda sana mesafeli yaklaşır.
euro 2016'nın en iyileri bunlardı. evet.
görseldekiden daha taş olan kızlardır. bir yıl boyunca polonya'da yaşadım. iki tane polonyalı kız ev arkadaşım vardı. gerçekten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen kızlardır. muhabbetleri de çok güzeldir, arkadaşlıkları da çok güzeldir, kendileri ayrıca güzeldir. övülmeyi hak eden kızlardır desem yanlış olmaz sanıyorum.
Görsellerle de görüldüğü üzere oldukça güzel kızlardır.
görsele koyacak daha güzel bir polonyalı kız bulamadın mı? polonya standartlarında bu bildiğin vasat.
pek bi numaraları yoktur
rusların yanında doğan görünümlü şahin.
Ben bunlar kadar güzel kadın görmedim desem yalan olur birde macarlar var. Türk dişileri çirkin baya ya. Kendime özleştiri yapabilen bir insanım.
Hiçbir yabancı kadını, güzel türk kadınına değişmem.

Edit: slav olarak yaşar slav olarak ölürler.
direnişi bırakın da Polonya'ya ne zaman gidiyoruz?

Güzel kızlardır, maşallah diyin kızlar nazar değmesin.
güzel kızlardır. eğlenmesini bilirler, severler. ziyaret etmek isteyene polonya'yı şiddetle tavsiye ediyorum. sadece kızlardan dolayı değil, ülke de çok güzel.
Tas gibilerdir tas.*
Antalya' da ozellikle de bodrumda
Surekli polish girl olarak sesleniliyorum. Ayrica en az 6 yas kucuk degerlendiriliyorum (sevinc uzuntu arasi bi duygu).

Nasil bir ozellikleri var, benzetilmek iyi mi kotu mu onu bile bilmiyorum.

Lutfen iyi olsun cunku.
Ataları almandır.
az once bir baslikta gormemle birlikte aklima gelen kiz grubu.
yani gercekten tu tu tu tu masallahtir bu kizlar.
daha acmak gerekirse bazilari porselen bebek gibidir.
oglum olursa kendisine bir tane polonyali gelin alacagim.
omegle da en çok kız çıkan ülke adamlar fena.
slav ırkının üstün özelliklerini yansıtan kızlardır. görsel
(bkz: caps vermeyin iş yerindeyim).
ozellikle baltik denizi ulkelerinin kizlari cok guzel ve sempatik biz burda kezbanlarin bi taraflarini kaldiralim aferin.