bugün

sokak köpeklerini kısırlaştırmaktan daha hayırlı bir icraat. fakat ne olursa olsun köpekleri severim, insanın en iyi arkadaşıdır çünkü.
bu dahiyane(!) cozum yerine mesela onlari tas atmaya zorlayan nedenleri bulup, bunlari ortadan kaldirmak daha mantikli gorunuyor.
madem atsızlar com mode 10 modunda konuşuyoruz benim daha iyi bi çözüm önerim var canlar.
güneydoğu ve doğu anadolu nun bazı illerine toptan napalm bombası atalım. kısırlık falan maliyetli olabilir. tek tek insanlar bul. iğnele falan. zor iş...

bi bomba herşeyi halleder diyorum ben. ne kadar zekiyim demi gein bi kafa tokuşak o zaman.
asimilasyonist bir türkün kafasının hep aynı şekilde çalıştığını gösteren "fikirdir".

daha önce bu faşist zihniyeti üretebilen aileleri kısırlaştırmak lüzumludur.
zamanında, insanlığını kaybetmiş bir kısım internet kullancısının anasını babasını kısırlaştırmaktan daha yararsız bir eylem.

taş attı diye kafası ezilmiş, yaşam mücadelesi veren 12 yaşında bir çocuğun ardından böyle bir adilik aslında bu sitedeki mecranın doğal sonucu, şaşıracak bir şey yok. kişiliği ve kimliği olmayan, güce tapan, milliyetçi-faşist internet piçlerine alıştık artık, hiçbir insan belirtisi umudumuz yok kendilerinden. ama yine de her seferinde kendilerini aşmalarını şaşkınlık ve mide bulantısı ile izlemekten kaçamıyoruz. yolda tipini beğenmeyip kimliğini soran, trafikte kendisinden çorba parası koparan polise küfür edip, el kadar çocuğun kafasını kıran bir psikopata afferin çekmek bu 12 eylül çocuklarına yakışır zaten.

aile kısırlaştırmak ha? ulan ibnetor, iç anadolu'da iki karış toprak kavgasında millet birbirini kesiyor, dedelerin gelinlerini - torunlarını taciz ediyor, yaşıtların eşşek peşinde koşuyo; sizi kim kısırlaştırsın?
öncelikle o çocuk akıllarıyla hiç düşünmeyecekleri ve akıllarının ucundan geçmeyecek olan polise taş atma eylemini kimler, neye karşılık yaptırıyorlar bu açığa çıkarılmalı, bu polisin yaptığı davranışın video kayıtları varsa bütün televizyonlarda gündüz çocukların izleyebileceği saatlerde yayınlanmalı ve polise taş atarlarsa başlarına ne geleceği alenen gösterilmelidir. belki o zaman 3 5 kuruş ya karşılığında ne almışsa bunlar için hayatını riske atmaz...