bugün

poketopuna girmenin gurur kırıcı olması.
(bkz: prometheus vs charmender)
charizart en beğendiğim pokemondu... asla vazgeçmem :D
eğitmenimin bana yavşaması.
Ciglipafın tırt bir şarkıcı olduğu gerçeği

Prof oak daki inanılmaz mantık hatası

(bkz: buralar değerlenecek)
poke topuyla troll yakalamak.
pikachu: (bkz: elektiriğimi çalan kürt)
Eğitmene verdiğim tarihi ayar.
entry: şimdi ormandayız işte etrafı kokluyorum bir kaç meyve yiyorum falan(diyetteyim iki kilo vermem lazım :( )
neyse çalılarda bir hareket oldu merak etti boynumu dikleştirdim tam o sıra Bi rapidash atlamasın mı ay böyle yumuk yumuk çok tatlıığğ *.*
bizim salak eğitmen korktu ama bağırıyo "ooo aman tanrım" diyo
dondum baktım sen hayırdır ya diye banada bağırıyo "seni seçtim git yakala hızlı saldırı falan"... Çat bende şalterler attı döndüm dedim ki "pika pika pikaçuu"(ben seçilmem seçerim)
gittim rapidasha hadi kız git burdan dedim bizim ki dumur şok oha falan oldu oralarda belki aklı başına gelmiştir bana bağırmak neymiş anlamıştır.

evet Kezban bir pikaçunun maceralarını dinlediniz buraya kadar okuduysanız belki,şirinleri bile görebilirsiniz.
pikachu
pika pika
pi pikachu
pika pika pikachu gibi başlıklar. her Pokémon için bunun gibi isim hece kombinleri. bu kadar. sadece roket takımının miyavı yazar olursa doğru düzgün başlıklar açılır. onun altına da yine aynı sıkıcı squirtle squirtle squirtle tarzı hezeyanlar.
(bkz: Onix in yarrak kafalı olduğu gerçeği)

görsel
Pikachu'ya gösterilen ilginin binde birini bize göstermeyen sahip tatlışlığı.
(bkz: insanlar yazar olsa sözlükte açılacak başlıklar)
Çarmendır atma şuraya lan ateş neyin göremiyoz bir şey. Skortıl nerde söndürsün şurayı. Diyebilirdim belki.*
(bkz: saydek in kafasını yaşamak)
Charizard şu başlığı açardı;
(bkz: magmar ı nasıl siktim)
güncel Önemli Başlıklar