bugün

yaradanına kurban olduğumun teyzesi.
pkk'lılara karşı korkmadan şeklini koyan teyzemizdir. bunu yapmak yürek ister, öyle suratlarını gizleyerek polise taş atanların idrak edemeyeceği bir yürek. elleri, ayakları öpülesi teyzemizdir.

görsel
bu toprağın yiğit analarındandır. bunlardan bizde daha çok var.
çoğumuzun aynı harekette bulunsak "lan çok pis dayak yerim,ne işim var,memleketi ben mi kurtarıcam?" diyerek olay mahalinden derhal sıvışacağımız yerde biraz da "kameralar var,üstelik bayanım da,bişicik yapamaz pis bölücüler!" diyerek ulvi bi harekette bulunmuş teyzemizdir.
(bkz: sözlük bana cesaret bul lan allahsız)
Türk sıfatını en iyi şekilde gösteren Türk teyzemiz. Ellerinden öpüyoruz böylesi güzel, gurur verici bir davranışta bulunduğu için.

(bkz: helal olsun)

Edit : Eksi oy veren bir tip var aramızda galiba? acaba yanlışlıkla mı verdi yoksa kendileri pkk yanlısı mı akla ziyandır.
karşısındaki soysuzların hepsini toplasan bir tane ondan etmez deyip elini öptüğüm teyze.
güzide bir şekilde duran teyzemizdir. pravo. *
neden tek başına diye düşünüp üzüldüğüm teyzedir. cismen yanında olamasam da, kalbim seninle teyzecimm. öptüm. kib.
p.s. vallahi dalga geçmiyorum, şakaydı şaka. yoksa son iki gündür yaşanan olaylardan sonra, türkiye'deki onlarca kadının yapamadığını yaptığının farkındayım elbet.
(bkz: gun gecmiyor ki yeni bir kahraman olusmasin)
türktür, annedir. çünkü biz bu toprakları anne diye severiz. onun için anavatan'dır adı.
siyasetçilerden çok daha yürekli olan teyzemdir.
(bkz: işte budur üstad)

o ve onun gibi daha nice annelerimiz, teyzelerimiz olduğunu düşününce, insanın koltukları kabarmakta, kendini ve milletini emin ellerde hissetmektedir. vatan sevgisi budur herhalde. (bkz: canına kurban)

edit: seni çok üzdü galiba?
büyük kurtuluş savaşımızda yunana, fransıza, italyana, karşı vatanı için tüm yüreğini ortaya koyan annemizdir.canımızdır.her şeyimizdir.
(bkz: o an)
bu ülke üzerine bu kadar oyunlar oynanırken neden hala ayaktayız biliyor musunuz? bir tek bu duruş bile yeterli bir cevaptır.
elleri öpülesi annemiz.
(bkz: türk)
tapılası teyzedir.
işte kahraman türk kadını sözüne layık teyze. bu teyzemizin şerefli davranışı, bölücü faaliyetlere ses çıkarma cesaretinde bulunamayan demokrasi(!) abidelerine örnek olur belki.
muhtaç olduğu kudret damarlarındaki asil kanda mevcut olan teyzedir. yaşadır varoldur..
bu hareketten sonra kendisine ne oldugunu merak ettigim super insan.
eli öpülüp baş tacı edilecek teyze. türkiyede de olsa şöle bi 100 tane kadar da rahata ersek yav.
yalnız değildir.
örnek alınası türk kadınıdır.
gerçek türk'tür.