bugün

Akşam saatlerinden beri çeşitli haber siteleri ve özellikle altını çizerek belirtmek istediğim sözlüklerdeki bazı çakalların vatandaşı kışkırtma ve galeyana getirme çabalarına bizzat şahit olmuş birisi olarak şunu söylemek istiyorum ki, devletimiz ve milletimiz büyüktür. Acımızın ve göz yaşımızın öcü misli ile alınacak ve şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır.

Bir Erzurumlu olarak özellikle birkaç haber sitesinde gördüğüm yorumlar sonrası, özellikle Erzurum insanına yiğit yakıştırması yapılarak; Nerde kaldı yiğitliğiniz! bdp binasını basın ya da Kürtleri öldürün çağrılarına kulak vermeyen tüm hemşerilerimi tebrik ederken; böylesi kahpece provokasyonlar ile halk çatışması peşinde koşan şerefsizlerin oyununa gelinmemesi ve devletimize güvenmemiz noktasında sinirimize esir düşmememiz gerektiğini bir kez daha belirtmek istiyorum.

Ey bölücü kahpe; Evet biz yiğit bir neslin çocuklarıyız. Sizin gibi şark kurnazlığı peşindeki çakalların dölü değil, Çanakkale savaşında kurşunsuz bir şekilde savaşabilen aslanların soyundanız.
evet böyle bir çabaları vardır ancak "ulu önder" bunu yutmayacaktır, oyuna gelmeyecektir. o gayet şirin bir şekilde "kınayacaktır" bugün de kınadı mesela bahsettim mi bilmiyorum gözlerim yaşlarla dolmuştu. allah göstermesn yarın da böyle bir şey yaşarsak yarın da kınayacaktır! kınayacaktır! kınayacaktır! o sadece kınayacaktır! hep kınayacaktır!

ich willlllllllllllllllllllllll

amoneo!
sözlük yazarları olarak sosyal medyanın neferleri sayıldığımızdan ve özellikle böyle dönemlerde iktidar muhalefet çatışmalarının bugünkü gibi fazla sert geçmesinden dolayı pkknın bu "saldırısında" ilk hedefleriz kanımca. adam ısrarla 87 şehit olduğuna inanmak istiyor, ne yapacaksın silah mı dayayacaksın kafasına? olsun. geçicidir bunlar.