meşhur pkklılardan leyla zana'nın başkanlığa evet demesidir.

http://www.yenicaggazetes...yle-sahip-cikti-1444v.htm
Leyla zana türk milliyetçisidir, büyük oyunu görüyoruz.
işte bu yüzden evet mi diyelim,lan bi dakka bu iktidarın sloganıydı nabacak biz,bir vatandaş olarak kararsız kaldım.
rte ve akp gibi, tece ile sorunu olan bir diğer isim leyla zana'nın da evet demesidir.
Pkknın 40 yıldır yapamadığı eyalet sistemi, başkanlıkla geliyor, tabi ister.
Simdi akepilerin kafasini yasayacagiz. Amen.
Demek ki hayır çıkmasını istiyor.

Nasi buldun bu süper mantığı hayirci kardeş, başkası yapınca nasi görünüyor?

Ahahahah leyla zana kim ulan? Pkk nin liderleri hayır diyor, kim takar leylayi falan.

Izlemedim bu arada videoyu. Siz gerizekalilar yalan söylüyor da olabilirsiniz.
Pkknın lideri hayır diyor diyenler var, lütfen okuyunuz:

(bkz: erdoğan ın başkanlığını destekleriz)
leyla zana hayır derken ters psikoloji olmaması ama evet deyince ters psikoloji olmasıdır. ama malesef leyla zana asla hayır dememiştir.

buyrun burdan yakın ak çomarlar. (bkz: başkanlık çıkarsa eyalet sistemine geçilmeli)
pardon ama tam da türk tipi diye yutturulan suriye anayasasının kopyasına evet demesidir.

hadi abd'de ayrılıkçı bir tavır sergileyin de görün ebenizin olgun meyvesini.

leyla zana'nın hayalinin ötesindeki başkanlık sistemi, akp'nin getirmek istediği sistemdir.
pkk hayır diyor diyen çomarlara inat leyla zana isimli meşhuuuuur pkklının evet demesidir.

adı sanı duyulmamış pkklılarla gelmeyin bana mk.
pkklı köpeklerin evet dedikleri halde silah bırakmalarının gerektiğini bilmeyen çomar pisliklerinin siyahı beyaz gösterme çabalarına şahit oluyoruz .

ondan bundan değil bizzat bu pkklı köpeklerin ağzılarından dinleyelim . hayırda nasıl hayır olduğunu kendileri anlatıyor zaten .

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5uq5MrxI
pkklı köpekler akpyle açılım saçılım yaparken, birlikte halay çekerken de silah bırakmadığı için fazla yorma kendini çomardır.

adamların yıllarca güneydoğu'yu cephanelik yapmasına göz yumanlar vatanseverlik kasmasın lütfen.
Osman Öcalan da evet diyor. Ülkücüler için gurur olmalı,kimlerle ne yollara girdiler!