bugün

o kadar da sevgi dolu ol demedik, diyecektir yunus emre.
yaradanın bile zoruna gider.
(bkz: allah yarattı demem)
yaradan dolayı insan olan sevilir, hayvanlar değil cevabı verilecek durumdur.
şeytanı da allah yaratmıştır. yaradan yarattığım her şeyi sevin demez, bilakis sevmediğimi siz de sevmeyin der.
haini, nankörü, gaddarı , zalimi, kardeş katilini allah sever mi ki bizde o yaratmış diye sevelim?!!
kangren olmuş kolunu sevmesi gibi bişeydir insanın. kolundan vazgeçmeyen bedeninden vazgeçer. ama keşke kangren olasaydı hiç bir yerimiz.
yunus emre'yi anlayamamış yazar söylemi.
yoksa Allah u teala, benim sevmediğimi siz de sevmeyin diyor zaten.
birisi gelip sana ve ailene kastedecek yaradandan ötürü onu seveceksin öyle mi? hassiktir ordan, böyle başlık mı olur laa derler adama.
en mümkün olabilitesi sevgi(!): allah ıslah etsin demek olur diyebileceğim cümle. tıpkı derin zorbalar gibi...
onları sevmiyorum lan. tamam elhamdülillah müslümanım da bu defa da * günah işleyivereyim, diye yanıtlayabileceğim bir başlık.
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
(bkz: denize milliyetçi mi düşse kurtarırsın dinci mi)
iyice anlaşılmadan laf etmiş olmak için açılan bir başlık. mevlananın ne olursan ol gel diye de bir sözü var bence sen ona uyup yanaşmaya bak mevlanaya şayet paolo coelho yaptıysa sen de yapabilirsin
sevmeyi aşağılamaktır.
yaradana cevap hakkı doğacaktır: o kadar mükemmelliğin arasında bir hata olur.
pek sevgili anadolu insanı, kim o lan demeyin ben de bilmiyorum, özlü bir söz uydurmuştur;
anan seni doğurmamış, sıçmış derler hani.
yaradanı bulaştırmamak lazım bu işe.
kaldıki anaları da bulaştırmamak lazım ama neyse.
Sevmenin çok çeşitli yöntemleri vardır. Versinler birkaç tane elimize onları öyle bir severiz ki.
merhamet de bir yere kadar artık. hem onlar vatana kastettikleri için öldürmek bence günah değildir. (bkz: müftü was here)
yaratılmamıştır onlar, türemişlerdir. aynı mikrop gibi bok gibi birşey. sevmek ile pkk kelimelerinin aynı cümle için de geçmesi bile sevmeme nedenidir.
sevgiden soğutan durum. (bkz: bi siktir git çay koy)
mümkün değildir.
(bkz: beyler adam pkk sempatizanı)
damlaya damlaya göl olan bir yer gördünüz mü ya da birbirine bakıp da kararanı? bu söylenen atasözlerin özlü sözlerin hepsinin bir anlamı vardır. yani cümlenin oluştuğu kelimelerden değilde genelin anlamına bakmak gerekir.

hangi zihniyet diyebilir ki pkk' lıları seviyorum yaradandan ötürü. bu kadar salak bu kadar aptal bu kadar vatan haini olmayın gençler.
mevlana bile bunlara gelme der.
çarpılmaya sebebiyet verecek eylem.
mağdur edebiyatı yapmayın lan orospu çocukları. askerleri öldürürken dediniz mi lan allah yarattı diye? şerefsiz köpekler!