bugün

şaşırtan durumdur.
son bir haftadır faşist tc ile ilgili pek başlık açılmıyor. ota boka saldıran pkk lı yazarları göremiyoruz. hoş şikayetçi değiliz de napıyonuz lan yeni oluşumlara yapılanmalara mı gittiniz. suikast mı planlıyosunuz alo. özelden cevap atabilirsiniz. burda ifşa etmeyin kendinizi çakarlar.

ed:burdalarmış.
mağarada net çekmiyor olabilir.
bugün batmanda kendi kendilerini vurduktan sonra bi mallaşma durumu söz konusu olabilir. kendi mayınlarında geberdiler tahtalı köydede özerklik isterler artık.
pkk lı yazarların pkk sözlük'ü kurmak için ayrılması.
sol üst köşedeki uludağ sözlük yazısının yanına kürdistan özerk sözlüğü yazsak fena mı olur? konulu entrylerine alt yapı hazırlıyor olabilirler ya da dün batman'da şehit edilen insan hakları savunucuların kardeşinin cenazede söylediği "iradesini vermediği için öldürüldü", "30 senelik mücadelenin sonu bir mayınmış" türevindeki sözlerini hazmetmekle meşguldürler. bu arada fırat news ölümlerin şüpheli olduğuna dair bir haber geçti. aslında hemen atlamaları gerekirdi ama kaynaktan işin aslının haberi alınmış olabilir.
bilgisayar parçalarından bomba yapmakla meşguldür belki piç kuruları...

(bkz: iti an çomağı hazırla) durumu olmaz inşallah...

edito : aha ekşilendim
yok lan hala buradalar gitmemişler
edito2 : arkadaşlarını da çağırmışlar sayıları giderek artıyor!!!
fırtına öncesi sessizliğidir belki. iki bacaklılar organize olup öyle gelceklerdir. tek başlarına bi halt edemediklerinden önce toplancaklar sonra toplu toplu vercekler burda.
malum yaz ayları...

kışın propaganda yapmaya yazın da eylem yapmaya ayarlanmış bünyeler bunlar.
şuan ;
acaba nasıl daha fazla şerefsizlik yapıp vatan haini mertebemizi yükseltebiliriz,
masum halkın canını nasıl yakarız,
nasıl daha fazla bu ülkedeki insanları birbirine düşürebiliriz,
nasıl iki ırkı birbirine düşürürüz,
nasıl daha fazla köpeklik yaparız uşaklık yapıp göt yalarız,
diye plan yapıyor olmalarına işarettir.
(bkz: orospu çocukları)

not:buna eksi verene çıktığın deliğe sokarım seni piç demek istiyorum. duydun mu kahpe evladı? (sözlük ahalisi afedersiniz küfür için)
kck operasyonlarında içeri alınmışlardır. malum hapishanede net yasak.
bir ara yazarın biri pkk sempatizanı yazarları ihbar etmekle tehdit etmişti ve oldukça da ciddi gözüküyordu. ihbar edip etmediğini bilmiyorum ama yakalanma korkusu ziyadesiyle yetmiş anlaşılan pkk'lılara.
kış uykusuna yatmıyorlar burada oluyorlar, yaz aylarında da yoklar garip doğrusu. *
(bkz: pkk li mi pkk li ne gezer sözlükte)
''gebermişlerdir inşallah'' denilesici durumdur.
onlara okuma yazma öğretmeleri bile fazla
(bkz: pkk lı ne arar la sözlükte)
geçenlerde bir yazarın "örgütçü yazarları savcılığa verdim." şeklinde beyanatından sonraki günleri andıran durum.
bi ara dağlara gel falan dediler bunlar. sonra noldu bilmiyorum aga. muhtemelen dağ kadrosunda öküz azaldı,bunları çağırdılar yerlerine.
kuzey ırak'ta elektrikler kesikmiş.
ulu sözlük asosyal, anormal kişiliklerinin saçmalamada bir çığır açtıkları kesin. pekeke'li adamın sözlükle işi olur! bre bippppppppppppp...(+30)

ayrıca, k harfi ke diye okunur, ka diye değil. turkish please...
Noldu la bi duruldunuz bi seseniz soluğunuz kesildi , kandilde hevalleriniz mi batı ?