bugün

aynen, akp'liler düşünsün abicim.
çözüm sürecinin meyvelerindendir. o asker o orospu çocuğunun kafasına oracıkta sıkıp leşini yere serememiştir. çünkü çözüm süreci vardır.

alın bugün savunun çözüm sürecini. anasını siktiniz memleketin, gurur duyun.
bir devletin haritasında gösterdiği bölgeye ne kadar hakim olduğunun göstergesidir.

önce 8 ilin valisine zırhlı araç tahsis ettiler. http://www.haber7.com/gun...rdogandan-8-ilin-valisine

ardından kabinenin en yakışıklı bakanı bekir bozdağ * pkknın çöküntü içinde olduğunu söyledi.
http://www.referanshaberl...cokuntu-icinde--7298h.htm

bugün de bu görüntüler. yersen.
orospu çocukluğudur. o ilçeyi haritadan silemiyorsak yazıklar olsun...
çok şükür ki oradaki akserler ve özel harekatçılar, bizim sözlükteki bordo klavyelilerden sağduyulu ve zekidir,
zira çatışma çıkarmak ve bizim ergenleri pkk nın tuzağına çekmek o kadar kolay ki, iki gaz ile iç savaş çıkartabilecek kadar beyinsiz ve mevzudan uzaklar, orada halkı katletmekte ne var ki, tek başına o akrep bile yeterli oradaki cahil cühelayı öldürmek için, ya sonra?
vatanseverliği elde kasatura ile adam doğramak zannedenler bu ülke için pkk dan farksızdır benim için,
zira pkk ile aynı amaca hizmet ediyorlar ve farkında değiller.
(bkz: kabinede kilit noktalardaki herkes neden kürt)
orrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooo********pu çocukluğunun en büyğünü yapmışlardır.
yuh ! öleydim de bu günleri görmeyeydim. devlet utansın.
Pkk bayrağı değildir.. ama yine de tahrik edicidir..
pkk'nın nedne bitirilmediğini çok iyi açıklayan olaydır.
pkk ordunun içindeymiş meğer haberimiz yokmuş.
Bizim çocuklar neden öldüler ?
ileri demokrasi ürünüdür. eskiden olsa korkudan altlarına sıcarlardı. ozaman la buzamana değişen tekşey boyle bayrak asmalarıdır. eskıdende saldırılar şahitler şimdide aynı.
anormal karşılanmaması gereken durumdur. orası savaş bölgesi ve iki taraf da ölüsünü alma, defnetme hakkına* sahiptir. onların 'şehidini' vermeyen devletin kendisidir. vermiyorsa ölülerini taşıyan araca kendi sembollerini asma hakkına sahiptirler, ölen türk askerlerini taşıyan türk bayraklı araçlar gibi.

ayrıca haberi düzeltmekte fayda var, ölü sayısı 10 değil 3'tür.
yavaş yavaş bize alıştırılmak istenilen şeydir zaten. baksanıza bundan 10 yıl önce böye birşey olsa ki olamazdı, sokağa çıkardık hepimiz. ama şimdi sesimiz çıkmıyor maalesef. yarın birgün imralıda ki orospu çocuğu ev hapsine falan alınır ona da sessiz kalırız çünkü bilinç altımıza işleniyor ince ince. ayrıca o askeri aracı kullanan arkadaş o bayrağı orada görüpte almadıysa onun da amk!
rezaletin son perdesi.
sıfır sorun politikası bu olmalı.
pkk bayrağı nedemek? paçavra ne zamandan beri bayrak oldu. o gösteriyi yapanların hepsini terör örgütüne yardım ve yataklıktan yargılamak gereklidir.
saldırıyı yapan teröristler, ilçeye bir gece ansızın gelmediler kuvvetle muhtemel tamamına yakını o paçavra asmaya çalışanların evlerinden çıkarak saldırdılar.
bi de utanmadan paçavrayı araçtan sökmeye çalışan askerin üzerine havlıyor soysuz hainler.
(bkz: DURMAK YOK YOLA DEVAM)
(bkz: akpkk)
araç şoförü nasıl olur da inip o bayrağı kaldırmaz.. in araçtan kaldır o bayrağı saldıran olursa ateş et vur sonra kendimi korudum de olmadı kafana sık bu ne lan.
(bkz: ak parti nin icraatları/#16773705)
Ülkemizin ne durumda olduğunu gösteren bir durumdur. Anlamıyorum ki yetkililerimizi. Bayrak asmasına izin veren bir polis gücü var orada. Birisi de çıkıp iki el ateş etmiyor. Biz yolda yürürken polis görünce tedirgin oluyoruz. Maalesef adamlar polislerle dalga geçiyor. Utanır oldum. Ayıptır.
arkadaş, bunlar yavaş yavaş toplumun zihnine aşılanan alıştırıcı dozlardır. son yıllarda olmaz denen şeyler oluyor, sistematik olarak yavaş yavaş bir kabullendirme süreci var.

somut olarak habur mahkemeleri rezilliğiyle başlayan bu süreç tam gaz devam ediyor. terör örgütü ve bölünme senaryoları normalleştiriliyor, sıradanlaştırılıyor. tüm bu süreç yavaş yavaş yapıldığı içinde, tepkiler çok az oluyor. fark ettirmeden bu zihniyeti topluma kabul süreci başlatılmış durumda... her şey azar azar olduğu içinde toplum "onu bile yaptılar, bunu mu yapmayacaklar" diye kanıksıyor. oysa "o" dediğinin de, "bu" dediğinin de yıllar önce bırakın yapılması, hayal edilmesi bile imkansızdı.

ya şimdi; dün hayal bile edemeyecek şeyler yapılıyor. bide yarınları düşünün siz, neler olur neler...

hükümet anca yatsın, yalandan tepki versin,kameralar önünde yalandan ağlasın 7 sülalesiyle beraber şehitlere. e buna inanan milyonlarca eşşek var...
küçücük bir olaydır canım. aman provakasyona gelmeyim, tahriklere kapılmayalım, sağduyulu olalım. durmak yok yola devam !
(bkz: türkiye de yaşamak istemeyenler)
bugünden itibaren ülkeden ayrılmaya karar vermişimdir. rte ve arkadaşları saolsunlar ülkeyi 10 yıl daha geriye götürdüler. rte iktidardan düştüğü zaman belki bir gün..
Allah belanızı verecek orospu çocukları. bunların hepsi gece olunca askere, polise kurşun sıkan köpekler. lan bunlara kardeş diyenin ben...
yemin ederim elim ayağım titriyor, bu ne yüzsüzlük bu ne cesarettir arkadaş. size bu cesareti veren yetkilileri sorgulamak lazım.
askeri araca terörist paçavrası asmak neyin nesi, hayaldi gerçek oldu sayın başbakan.