1. 1.
  yeditepe universitesi nde hemen her derslikte ve tuvalette karsılasılan isim.

  o degil de yıldız teknik universitesi ndeki arkadaslarımdan duyduguma gore, yıldız ı da fethetmiş bu isim. kimdir, kimlerdendir, necidir merak uyandıran enterasan kişilik. bir efsane olma yolunda hızla ilerliyor gibi gozukmekte. tanısmayı cok isterim valla.
  1 ... saduman
 2. 2.
  yeditepe' yi bilmem ama yıldız teknik üniversitesi' nin fenomenidir. heryerdedir. sırayı kaldırırsın oradadır, tuvalette karşındadır, duvardadır, heryerdedir. var mıdır, yaşamış mıdır? pinti caner; karakterini hayalgücümüzle sınırsızlaştırdığımız bi 'şey' dir.
  ... seybn
 3. 3.
  biz yeni pinti caner' ciler;
  1- pinti caner' in kim olduğu umrumuzda değildir.
  2- pinti caner' i kimin yarattığı da umrumuzda değildir.
  3- oyuna gelmiş bir kitle olarak nitelendirilemeyiz, olsa olsa tırnaklarını yememek için (evet, gerçek amacımız; kökünden yenmiş tırnakları insanlara açıklama ıstırabından kurtulmaktır) oyun oynayan öğrencilerizdir.
  4- pinti caner' i vücut bulmuş olarak düşünmeyiz. o istediğimiz zaman istediğimz karaktere sahip olabilen (bonkörlük hariç) ders içi dedikodusudur.
  5- duvara, sıraya, kapıya bu ismi biz yazar mıyız?( böyle boş işlerle uğraşmayız...-yalancıyız-)
  6- ciddi bir iş peşindeymiş gibi yapan, çok film izleyen canı sıkılmış çocuklarız.(yersen)
  1 -1 ... seybn
 4. 4.
  pinti caner öss'ye eskişehir'de sadece 1 öğrenci alan bir dershanede hazırlanmıştır; öss'yi kazanmış mıdır, kazanamamış mıdır, ya da ne kadar kazanmıştır, neyi kazanmıştır orası meçhulite.
  1 ... jackson mania
 5. 5.
  eskişehir'de durakta otobüs bekliyorsunuz, kafayı küçük bir açıyla cama doğru döndürüyorsunuz. camekanda zatı muhteremin adı yazılı... çok ilginç. anladığım kadarıyla, onlar, derinden ve sessizce çoktan yola koyulmuşlar bile.
  ... chazsmyr dhuunyl