bugün

(bkz: bsg dedirten fanteziler)
öğrencidir. zira öğrenci ne bulursa üzerine ketçap mayanoz döker.
ekmek arası ketçap mayonezle yiyeni gördüğümden ilginç gelmeyen insan.
(bkz: öğrenci)
(bkz: iğrençlik)
bir buçuk liraya bir tabak pilav satan ufak dükkancıların korkulu rüyası.
denemek gerekir. sonuçta makarnaya da ketçap sıkılmıyordu ve şimdi sıkanlara anormal demiyorlar. ne malum yeni bir fenomen olmayacağı?
(bkz: yeniliklere açık olamamak)
(bkz: eski köye yeni adet)
(bkz: tavsiye edilen lezzetler)
lapa lapa olmuş pilavı yenilebilir kılmaya çalışan insan olabilir.
(bkz: süper oluyor ama hacı yaa)
Pilavı midye tadı versin diye limonlayıp karabiber döktükten sonra yiyenleride vardır. Denedim lan güzel oluyor.
Zevk meselesi. Kimisi yoğurt bulamacını sevmezken kimisi sever.
pilavı iğrenç yaptığını bilen ve üzerine bolca ketçap döküp pilav tadını bir nebze kaldıran kişidir. yoksa hangi insan o güzelim pilava o şekilde davranır ki.
(bkz: pilavla ekmek yemek)
(bkz: aa bu benim lan)
kırmızı ve beyazın uyumunu seviyordur. ccc.
sütlacı, karabiber, kırmızı biberle harmanlayan bünyeme, iştah açıcı bir ifade gibi geldi.
çekinme ye.
domatesli pilava ketçap koymaktan hallice, ama esas itibarı ile rezilce bir harekettir. hele tereğla yapılmış pilava mayonez katılırsa rezillik diz boyu olur. (bkz: vay benim emeklerim).
(bkz: karabiberli acılı ketçaplı tavuklu nohutlu pilav)
(bkz: imç nin önündeki seyyar pilavcı)
pilava en çok kurunun yakıştığını bilmeyen insandır.
Yemek yemeyi bilmeyen, damak zevkinden yoksun öküz insan eylemi.
seyyar pilavcılardaki en kral menüdür, kral insandır...
ketçap, mayonez yerine limon denesin.
ciddiyim çok güzel oluyor.
(bkz: beni diyo abi beni)
itiraf: ekmeğe de ketçap mayonez döküyorum.
nasıl bir damak tadı anlayamıyorum. hiç denemediğimden önyargılı olabilirim lakin pilav yani bu ketçap mayonez keralakadır lezzet olarak. saygı duyuyoruz.
özellikle seyyar pilavcılardan pilav alındığında pilavcının "abi üstüne ketçap mayonez turşu istermisin" diye sorması ile varlığına uyanılan ve denenen lezzettir. ilk duyulduğunda garipsenmiş olsa da denendiğinde hoşa gitmiştir. hatta pilavın üstüne salatalık turşusu, acı biber turşusu ile beraber ketçap mayonez sıkıldığında çok daha lezzetli olmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar