benim gibi insandır. Kendimi bildim bileli yemem. Bebeklikte tiksinmiş olabilirim.
peynir zaten bakterilerden oluşur sevmemek bence gayet doğaldır .
Peynirli poagaca, peynirli börek veya peynirli makarna sevmiyorsa haklı insandır.

Arkadaş peynir ( beyaz peynirden bahsediyorum) denilen yiyecek sade kendi halinde tüketilir.

Ne gerek var sıcak şeylerin içine koyupta ısıtmaya.

Olm o değilde birden fazla kez peynir demekte çok acayip oluyormuş.

insanın piynir diyesi geliyor.
kesinlikle ben değilim.

iş seyahatlerimde her sabah otel kahvaltılarında peynir doldururum tabağıma. faydalı bir şey bence sizler de eskik etmeyin.
kahvaltının göz bebeği olan peyniri sevmeyen insandır. aslında peynir harika bir besindir. özellikle köy peyniri. süt ve süt ürünleri olmayan bir hayatı düşünemiyorum. fransız peynirleri çok kötü kokar. orası ayrıdır.
peynirle çok geç tanışmış biri olarak hala çok seçici davrandığım konudur mesela her yerde peynir yemem herkesin evine peynir yemem.
vakti zamanındaki peynir imal edilen bir ortamdaki feci kokuyla birarada geçirdiğim feci staj günlerime rağmen neyse ki aralarına katılmadığım kitle.
ben değilim. tam bir peynir hastasıyım. gittiğim bir şehrin kendine has peyniri varsa mutlaka ondan alırım. çerez niyetine peynir yiyebilirim. çorbaya bile koyarım. peynir sevmeyen defolsun gitsin.
hayattan zevk alamayan insandır. 193 tür peynirimiz var peynir sevmemek nedir ya. biri olmuyorsa öbürsü olur yani.
tatlı sevmeyen insanı bile anlarım ama peynir sevmemek nedir ya ben utanmasam 3 öğün peynir yerim.
çok garipsediğim insandır peynir sevilmez mi çocum..
Sevmeme değil de beslenme tarzıma uygun değil süt ve süt ürünleri.
şanslıdır. kilosu zaten 3 haneli sayılara ulaşmıştır.