bugün

Dünyanın (bkz: gianluigi buffon) ile birlikte en iyi 2 kalecisinden biri.
chelsea'ye fransa'nın rennes takımından gelmiştir,uzun boyu sayesinde hava toplarında geçit vermez.kaleyi uzun yıllar bırakmayacak gibi görünüyor.
çek cumhuriyeti milli takımının kalesini koruyan oyuncu.
Chelsea-Reading maçında başına aldığı darbe ile kafatası çatlayan ve sezonu kapatan kaleci.
reading-chelsea maçının henüz 2. dakikasında aldığı darbeyle kafatası çatlayan ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacak çek milli takımı kalecisi.
chelsea'nin 2004 yılında fransa'nın rennes takımından transfer ettiği 1982 doğumlu 1.98'lik dev kalecisi.
(bkz: christian abbiati) nin yanında hayrettin demirbaş gibi kalan kaleci...
bir kalecidir. iyi de bir kalecidir. izlemeye çalışılan bir kalecidir. golleri engellemeye çalışır.
uefa tarafından 2006-2007 yılının en iyi kalecisi seçilmiştir.
bizzat çeklere sorup adının nasıl söylendiğini öğrendiğim kaleci parçası. öğrenmez olaydım. tüm spikerler yanlış biliyomuş, her duyuşumda uyuz oluyorum. şöyle: petır çek

saniyeler sonra gelen edit: la artık hep o şeyi başında mı taşıyacak..
(bkz: çıkar artık şu kaskı be adam)
2 nisan 2008 fenerbahçe chelsea maçı na yetişeceği bildirilen kaleci.

http://www.sporx.com/futbol/sligi/104473/
şu an itibariyle dünyanın en iyi kalecisi .
8 nisan 2008 chelsea fenerbahce macı nı büyük ihtimalle tribünden izleyecek kaleci.
dünyanın en gaz kalecisi.. herif, cudicini sakatlanınca tribünden iniyordu kaleye geçmek için.. zor aldılar valla, ''kural hatası olur, aman'' falan diye diye..
(bkz: 8 nisan 2008 chelsea fenerbahçe maçı)
halı saha adamı modelidir. kaleciyi beğenmeyince "çık lan ben geçicem kaleye" diye atılmış, arkadaşları bırak abi diye tutmuştur.
8 nisan 2008 chelsea fenerbahce maci nda sakatlanan takım arkadaşı cuddicini yi, soyunma odasında teselli etmek için seyircileri yarıp aşağı inen, kasklı kaleci.
türk takımlarında da görmek istediğimiz, kaprissiz, on numara futbolcu, avrupa'nın en iyi kalecisi.
(bkz: süpermen)
bir an bizim osman abiyi hatırlattı bana, tırstım lan adam baktım kalabalığı yara yara gidiyor aha dedim bu kunduralarla oynayacak kesin, 'forma verin bana yeter' dedi sanki bir an?
şu an yaşayan en iyi kalecidir. buffon onun yanında hikayedir. ancak sürekli talihsiz sakatlıklar geçirmektedir.
buffon futbolu bıraktıktan sonra en iyi olacak olan kalecidir...
aylarca sahalardan uzak kaldıktan sonra kafasina taktigi sey rugby oyuncularin kafataslarını korumak için taktıkları scrum cap tir.
euro 2008, çek cumhuriyeti nin ilk maçındaki galibiyette, çok önemli payı olan başarılı kaleci.
hakan ünsal ın az önce yaptığı yorumda izin alınarak şut atılması gereken kalecidir.
cech'in annesi: benim oglum dunya'nin en iyi kalecisi secildi.
volkan'in annesi: benim volkan'ıma kim gol atabilir ki panterdir benim evladım panter.