bugün

dünyada bir kaç kadın kalırsa doğru olacak önermedir.zira petek dinçöz hanım türkiye'nin en güzel ilk 10 kadınına bile girememiştir.ayrıca bu garip karşılanmamıştır.
tabi dünyada o ve birkaç fare kalınca söylenen bir sözdür...
estetik olan burnu güzeldir, gerisi fos. ve ondan daha ''mükemmel'' hatunlar vardır. hoş 'ondan daha' derken o mükemmeldir gibi oldu, yanlış oldu fakat düzeltemeyeceğim. ancak şöyle diyebilirim, o mükemmel falan değildir.
(bkz: işte o kadar)
düpedüz yalandır, solucan gıbı kıvrılabılmek mı cekıcı gelmektedır oyleyse dunyanın en guzel solucanıdır.( hayır daha guzel solucanlar da gordum)
o halde denklemin başıda şu şekildedir:
- ayşe arman türkiye'deki erkeklerin gözdesiyse, ...
Evrim tamamlanmadan önce söylenmiş olması muhtemeldir.
yalandan kim ölmüş! değil mi ama?
hayat acıdır, biber de acıdır. o halde hayat biberdir önermesi. (kadınlar güzeldir, petek de kadındır. o halde güzeldir.)
külliyen yalandır.
(bkz: you re just foolish casanova)
http://img.mynet.com/ha2/petek_dincoz.jpg
" photoshop yada estetik farketmez, hayallerimizde yer etti ya " inanışıyla yaşamayı seçen insanlar birliğinin kurduğu klasik cümlelerden biridir.
google'a kate upton yazıp arama yapmamış kişinin söylemidir.
(bkz: güntekin sen ciddi misin) * *
katıldığım önermedir. zaten daka öncede söylemiştim.

(#13979015)
ilk entry de petek dinçöz ün zekasından bahsedilmiş fakat ekonomik krizde elbise ve makyaj malzemelerinin derdine yanmasıyla gaf yapmıştır bu kadın zekiyse einstein ne ?
(bkz: einstein was here)
güzel hatun görmemiş abazan söylemi.
bir varili güzel sanma örneğidir.
(bkz: varile hallenmek)
kişiye göre değişen bir önermedir.
şu an ben cinsiyet değiştirme ameliyatıyla değiştirsem cinsiyetimi kız olsam, ondan daha güzel olurum. ne çirkinliktir öyle.