bugün

kişiye göre değişen bir önermedir.
şu an ben cinsiyet değiştirme ameliyatıyla değiştirsem cinsiyetimi kız olsam, ondan daha güzel olurum. ne çirkinliktir öyle.
bir varili güzel sanma örneğidir.
(bkz: varile hallenmek)
güzel hatun görmemiş abazan söylemi.
(bkz: einstein was here)
ilk entry de petek dinçöz ün zekasından bahsedilmiş fakat ekonomik krizde elbise ve makyaj malzemelerinin derdine yanmasıyla gaf yapmıştır bu kadın zekiyse einstein ne ?
katıldığım önermedir. zaten daka öncede söylemiştim.

(#13979015)
(bkz: güntekin sen ciddi misin) * *
google'a kate upton yazıp arama yapmamış kişinin söylemidir.
" photoshop yada estetik farketmez, hayallerimizde yer etti ya " inanışıyla yaşamayı seçen insanlar birliğinin kurduğu klasik cümlelerden biridir.
http://img.mynet.com/ha2/petek_dincoz.jpg
(bkz: you re just foolish casanova)
hayat acıdır, biber de acıdır. o halde hayat biberdir önermesi. (kadınlar güzeldir, petek de kadındır. o halde güzeldir.)
külliyen yalandır.
yalandan kim ölmüş! değil mi ama?
Evrim tamamlanmadan önce söylenmiş olması muhtemeldir.
o halde denklemin başıda şu şekildedir:
- ayşe arman türkiye'deki erkeklerin gözdesiyse, ...
düpedüz yalandır, solucan gıbı kıvrılabılmek mı cekıcı gelmektedır oyleyse dunyanın en guzel solucanıdır.( hayır daha guzel solucanlar da gordum)
estetik olan burnu güzeldir, gerisi fos. ve ondan daha ''mükemmel'' hatunlar vardır. hoş 'ondan daha' derken o mükemmeldir gibi oldu, yanlış oldu fakat düzeltemeyeceğim. ancak şöyle diyebilirim, o mükemmel falan değildir.
(bkz: işte o kadar)
tabi dünyada o ve birkaç fare kalınca söylenen bir sözdür...
dünyada bir kaç kadın kalırsa doğru olacak önermedir.zira petek dinçöz hanım türkiye'nin en güzel ilk 10 kadınına bile girememiştir.ayrıca bu garip karşılanmamıştır.
zevksiz insan söylemi.
(bkz: ünlü türk yalanları)
hayatı boyunca petek dinçözden başka dişi bi varlık görmemiş birinin sarfedeceği bi söz..
bu şuna benzer "türk kızları dünyanın en güzel kızlarıdır" palavrasına rus kızları dururken özellikle ukraynalılar. (bkz: mahmut tuncer dünyanın en yakışıklı erkeğidir)
(bkz: ne içtiysen 18 yaş sınırı konsun)
turgay şeren'in duymaması gereken cümle.

(bkz: yok artık ebenin ali sami)