pes keyifli değil şeker diye cevap verilebilir uzun zamandır bu işin içinde olan biri tarafından.
fifada gol atabilenler peste gol atamayanlardır.kazanabilmek için fifaya ihtiyaçları vardır.sevin onları.
üstüne bir de fifa daha iyi agaaa diye ısrar ederler. yetmezmiş gibi ukala ukala. oğlum bende pes daha iyi diyordum ama daha sonra farkettim aslında fifa daha iyi derler. halbuki senin umrunda değildir onun hangisini beğendiği. ama susturamazsın konuşur durur.
Premier lig takımlarını mersiyside red , man blue , london fc olarak görmek istemediğinden fifa oynuyor olabilir.
pes zor geldiği için kolaya kaçan kişilerdir ayrıca bu kişilerin bahanelerine göre pes in gerçekciliği yoktur ve zevksizdir.
haz etmediğim iki oyundur.

lakin anladığım kadarıyla fifa'ya bok atanlar, oynamayı beceremeyenler. pes daha rahat geliyor anlaşılan. fifa daha gerçekçi, eline ayağına daha bi hakim olman lazım diyorlar.
Yıllardır Fifa oynayan biri yıllardır pes oynayan birinden çok daha iyi pes oynar. Kendimden biliyorum, peste alayının vermiştim eline joysticki.
pes fantastik tir.
fifa gerçekçidir.
insan istediğini oynar mk. Mercedes bmw karşılaştırması gibi şeyler yapmayın etmeyin gülüm.
https://www.youtube.com/watch?v=iO6P8VxHmuk
Bir oyunu oynarken eglence yerine zorlugu tercih edendir.

neymis fifa daha zormus da, pes cok kolaymis.

arkadas oyun oynuyosun alr tarafi kolayi zoru ne yapcaksin.

pes eglenceli en azindan,

fifa gibi bunaltici bir oyun degil.
bu ergenlerin en bilindik bahanesi, takım isimlerinin abidik gubidik olmasıdır. onlar küçük bir yamayla halledilebiliyor. peki f*facı, sen şampiyonlar ligi jeneriğini kıytırık oyununa hangi patch'le yükleyeceksin?
Ergen ebendir. Doru konuş.
Kuzenlerim 2000 den beri oynarlar nasıl oynanır hiç anlamam bir kaç kez oynandım 7-8 gol yedim.