bugün

daha analogla hazır taktik değiştirmeyi bilmeden 2. 3. 4. taktiğide yarım saat ayarlıyorsa tam su katılmamış oç. dir.
Adam kendi ayarlarıyla oynamaya alışmıştır.
(bkz: sana ne)
para gidiyo amk para. diye bağırırsanız kendisine çekidüzen verecektir.
yapacağın işi sikeyim cümlesi yarım saat içinde en az 10 kere kurulur.
devamında
senle bi daha pes oynayanı cümle alem siksin gibi cümleler de gelir.
ertesi gün bi bakmışsın gene ikisi pes oynuyo.
messi'yi santrafor mevkiine alıp amk bu demin 99 du der tekrar gizliforvet yapar.
o kadar taktiğe rağmen iyi bir oyuncu karşısında muhtemelen 3'lük olacak piçtir.
(bkz: sikerim ben onun taktiğini maktiğini)*
birde üstüne taktiğini yapacan ki zevki çıksın der.
(bkz: tam zopalık)
real'i alıp cristiano'yla yardırmayı futbol zanneden adamcıklara laf anlatmasına gerek olmayan adamdır.

amına koyyim, 4ünü anlatsam, 3 ünü anlarsın; 1'ini belki becerir, 2sinde sıçarsın.

daha ne?
maç öncesi moral bozmaya çalışmaktadır.
kendini, taktiksel yetenekleri üst düzey sanan dingilin tekidir.
Sizi bunaltmaya çalışmaya çalışan rakiptir. halk tarafından da sevilmez.
taktiksel ayarlara girmeye imkan vermeden; "başla da oynayalım. adamların ne önemi var, önemli olan senin nasıl oynadığın yeeaa." diyen puştun yanında adam gibi adamdır.
tamam, taktiksel ayarın bokunu çıkarıp, 1 overall puanının bile hesabını yapmamak gerekir fakat; özellikle yeni alınan takımlarda, oynayan adamın her zamanki taktik ayarları tutmayacağından, taktik ayarlama işlemi biraz zaman alabilir.
para gidiyo diye üçün beşin hesabında olanlara ise oyun hesabı ödenerek tokat niteliğinde bir cevap vermek ve tekrar oynamaya fırsat vermemek farzdır.
top ve hakemi bile titizlikle seçen oçlara yapın para gidiyo muhabbetini.
kolay oyunda bile taktik yapan üretim fazlasıdır.
Pes biliyordur. Amatör tayfa was here.
oyunun ortasında sevgilisiyle mesajlaşan götoşun kankasıdır.
yanlışlıkla inci sözlüğüme girdim dedirten başlık.
sabri sarıoğlu terk dir bu tipler, maç esnasında adam gibi karşı kaleye saldıramadığı için küçük emrah modunda taktik yaparlar, ve sonra eğer balına gol atarlarsa, ''eehheehööö seraedda sana çaktım baba naber'' derler kahrolası pislikler, ulan fakir köpek benim evimde oynasak neyse, al playstation götüne sok orada taktik yap ulan playstation salonundayız ne sikime taktik yaparsın be adam, para verdik zaman işliyor.
Taktikten ziyade rakibini önce psikolojik olarak alt etmek isteyen oç'dir, onca saat taktik çabasından sonra insanın hevesi kaçıyor zikerim senin oynayacağın oyunu diyerekten kol kafasına vurun ve arkanıza bakmadan terkedin.
insanı sinir eden, gerim gerim geren hareketi yapan kişidir. neyine uğraşıyorsun o kadar, sanki Barça maçına çıkan jose Morinho.
ya çok iyi biliyordur, ya da hiç bilmiyordur. bahtına artık.
-oğlum messi formsuz ya
-yok oğlum yeniden başlat

diye alt tarafı bir oyunu bu kadar ciddiye alınmaması gerektiğini bilmeyen gavattır. ayrıca penaltı atarken oyuncu değiştirip yetenekli adama penaltı attıran godoştur. hesabına oynayıp kitleyeceksin hesabı göt oğlanına. neyse sonuncu ağır oldu.
genelde kaybeden o.ç dur. Oyunu iyi oynayan ufak değişiklikler yapar ve keyfini sürer...
zamanında beşiktaş'ı alıp ilk olarak ronaldinho ile başlayıp zamanının en iyi oyuncularını alıp çoğu özelliklerini 99 yapan hatta daha da abartıp ronaldinho'nun boyunu 1,99 yapan deyyustur.
sopalık oç'dir.
oç değildir. her skorun farklı bir taktiği vardır. bu adam çoğu zaman taktikleriyle maç çevirdiği görülmü$tür.