bugün

geri kalmış kızdır. fifa oynamayı öğrenmelidir bir an önce.
Benim sevgilimdir. Hatta ve hatta real madrid ile destanlar yazmaktadır.

Bunların dışında cod black ops u 2 kere bitirmiş ve playstation oyunlarını seçerken üstünlük yetkisini kendisine verdiğimdir.

victory list:

heavy rain

cod black ops (2 kere)

cod 6(black opstan bir önceki oyun)

just cause 2

spiderman 3

nfs undercover

gta 4

uncharted 1-2

aklıma gelenler bu kadar. şöyle bir baktım ki bu kadar oyunu ben oynamamışım lan?!*

not: bildiğin kız yani erkek felan değil. tereddüte düşmeyin *
iticidir.
pes oynayan kızların sevgililerinin acilen sözlüğe girip okuması gereken başlıktır. zira elinde ki cevherin kıymetini bilmemektedir. *
evlenilesi kızdır. (bkz: mantık evliliği)
aynı zamanda kahveye giden, batak oynayan kızdır.
çok eğlenceli zaman geçirilebilicek kız arkadaştır. zaten yıllardan beri bu ouyun erkekler arasında oynandığı için kız arkadaşla oynamak daha bile eğlenceli olabilir. kızların pes oynarken farklı bir bakış açısı getireceği ise kesindir.
arayıpda bulamadıgım kızdır. bunu muhabbeti görüp tüm kızlar ps oynamaya başlamasında.
sevgilisi sayesinde pes oynamayı öğrenmiştir.sevgilisinin manuyu seçmesine karşılık o real madridi alır.''and ronaldo shoots!'' cümlesine hastadır.penaltı kullanma ustasıdır.sevgilisi atağını kayarak durdurunca o da sevgilisi gibi '' top oynayamıyoruz ki oynatmıyolar ki'' tarzı dalga geçer.gol atınca ''ayyyy gol yaaa baksana aşkım ya'' şeklinde çıldırır.ama en güzeli ilk maçlarda sizi şeyine bile takmayan sevgilinizin siz geliştikçe ve o maçları kaybedince hırsından delirip ''bi maç daha ya, beş maça uzasın hadi'' şeklindeki yakarışlarına şahit olmaktır.
ek:pes'i tek geçer, fifa'yı fazla renkli bulur.
bu gözler bunu da gördü:

(bkz: counter strike oynayan kız)
(bkz: ben)
recep ivedik'in ninesidir. kız olmasa da idare ediniz zira kolay bulunmaz.
çoğu erkeğin gozünde değeri mantı açabilen kızla aynıdır.
gayet normal bir olaydır.oynarım,yenerim.
(bkz: pesindeyiz)

hayırda o playstation kollarının üstünde erkekler için falan yazıyoda biz mi görmedik.
+pes e gel de bi çakıyım sana
-ne biçim konuşuyosun ya?!
+ama yanlış anla...
-sus sapık.*
-Aşkım sen pes mi oynuyosun?
+Evet neden?
-Evlen benimle!
ayrıca "akşam 9-10 halı saha maçım var" diyebilecek kızdır da.

şahit oldum ben, var böylesi. fena sağ bek oynamıyodu haspam, muz ortaları şukelaydı hatta.
oynadığı erkekleri yendiğinde çeşitli çamurlara maruz kalan, yenilmeyi kendilerine yediremeyen kişilere güle güle ölen kızdır.
son derece normal kızdır. hayır anlamıyorum yok futboldan anlayan kız, yok pes oynayan kız , yok pasif ofsaytı bilen kız. ne lan bu futbol siz erkeklere gökten zembille mi indi? oynarız da biliriz de. itirazı olan?
sevgili olursan her kız gibi olacaktır, o yüzden sadece arkadaş olunacak kızdır. (ki eğlenebilesin)
erkek:6 avans 7 de biter,kaybeden 1 haftalık kokmuş çorapları yıkar?
kız:ahhaa gömücem seni sahaya.. baştan söliim barcelona benim..

barcelona karşısına eskişehirspor alınır,83.dakkada durum 6-6 ya gelir.

erkek:pes mi.? pes dersen ödülü değiştirip daha uygun bişey ortaya koyabiliriz ( centilmen erkek davranışı )
kız: ne pes etcem daha 7 dakika var. ( 7 dakikada 7 gol atacağını sanan ütopik bayan davranışı )

sonuç: 8-6 maç biter.hakemin son düdüğü ile banyonun yolu alınır...

(bkz: elinin hamuru ile erkek işine karışmak)
aynı kız muhtemelen sigara içer, iddaa oynar ve dürümcüde yemek ister.
(bkz: erkek fatma)
(bkz: ablam)
yakın arkadaş olunası kız.
ve kesinlikle sevgili olarak değil, arkadaş olarak.
bütün günü beraber geçirebilecek kadar hoş vakit geçirtir.
seviyorum lan seni.