bugün

oda arkadaşımdır efendim.kendi karekterini yaratıyor sonrada baslıyor yardırmaya. tek adamla çalım gibi özellik bile kullanmaya gerek kalmadan kaleye kadar gidiyor altıpas içinden(bakın abartmıyorum) şut göstergesi dolana kadar basıyor ve gol atıyor. maçların kaç kaç bittiğini söylemiyorum bile dikkat ederseniz. bari bir kademe yükselt öyle kolay olmuyor mu diyorum. yok yenilince zevkli olmuyor diyor.

şimdi diyeceksiniz ki bundan sanane. zaten amaç burda içimi dökmek ama yazıktır yahu. tamam pes 2011 bayaa bi kötü oyun ama bu kadar da hakaret edilmeski be kardeşim. yazıktır yahu.

son bi sözümde konami ye. kardeşim lütfen şu seviyeyi bir düzenleyin yahu. ya da ne bileyim bu oda arkadaşıma özel bi adlandırma koyun seviyesine.

izleme görme bakma diyenleri duyar gibiyim. onlara da bi cevabım var elbet. adamın masası televizyonun yanında amk. izlerken gözü takılıyo insanın napayım tv nin yerini mi degistiriyim siz deyin.

he merak edenler olabilir oda arkadaşım ne okuyor kaç yaşında diye,hemen onu da söyliyim de benden cıksın mesele. efenim adam 24 yaşında işletme 2.sınıf ögrencisi.

yazık lan.

tedirgin edit: bayan oldugunu düşünmüşler. aman sözlük yakma başımı. bayan falan değil yahu.vallaha erkek.haklısınız bunu düşünmekte ama dogrusu bu malesef.
iyi bir pes oyuncusu tarafından moral depolama örneğidir.
kaleciyle gol atmaya çalışmalıdır. yoksa:
(bkz: ayıp)
teselliye morale ihtiyacı olan insandır.
yukarıdaki haberler bölümünde yarattığı oyuncunun ismini görünce mutlu olan insandır.
benimle ortak duyguları paylaşan insandır.

oynamam bile büyük ayrıcalık olduğu için düşünmüyorum bunları. *
efsane ol modunda oynuyorsa şaşırmamalı.
Muhtemelen bayandır.
en zor seviyede sürekli yenildiği bir takımdan intikam alma hevesi olan insan.
(bkz: bir yudum insan)
güzel gol atmak için uğraşan insandır. ve attığı güzel golü de büyük ihtimal kaydedecektir.

kendimden biliyorum *
master league'de bol para kazanmak için oynuyordur.
asla maç yapmayacağım oyuncudur.
4 yaşındaki yeğenimin bile "amca bu çok kolay, başka aç" dediği seviyede takılmış gamewatch kişiliği.
asla zevk alamayacak insandır.
küfür etmesine gerek kalmayan insandır.*
pes 2012 yi oynayamayacak olan insandır. * * *
artık eve çıktığımızdan mütevellit odasında ne nane yaparsa yapsın dediğim insandır aynı zamanda. gerçi bilgisayarı pes 2012 yi kaldırmadığı için oynayamıyor artık o ayrı. **