bugün

pepsi fazla asitli CocaColanın asidi az sanırım en iyisi karıştırıp içmek.
(bkz: nerde o eski cola turkalar)
Pepsi skertir her türlü. Coca cola hakkaten iğrenç. Nasıl içiyorlar anlamıyorum.
pepsi taco bell, pizza hut, applebees, kfc, papa johns, burger king, arby's te satılırken coca cola mcdonalds,subway, wendy's, dominos pizza, hardee's, sonic ve five guys'ta satılır. pepsinin satıldığı dükkanlar daha ağır abi tarzındadır.
Redbull ile gider diyorlar gitmez. vişne suyu karıştıracaksın bi tutam da kekik oldu mu ? oldu bence zevke göre tuzlu limonlu da götürebilirsin.

(bkz: ağzınla iç)
coca cola nın bayık tadı ve genizde bıraktığı geçmeyen rahatsız edici tadından dolayı pepsi yi tercih ettiğim versus. ayrıca pepsi daha lezzetli aq. kayıp gidiyor 10 dakika sonra o şekerli tat ağzında kalıp seni rahatsız etmiyor.
buzdolabında buz gibi soğumuş le'cola yı aldıktan sonra ve açma halkasını pıtttısçıkırt diye açıp bir yudum aldıktan sonra bu başlığa rastladım.
coca cola mühendislik harikası bir alman arabasıysa, pepsi dandik fransız arabasıdır.
Ya pepsiyle coca cola'yi ayiramiyosaniz bok yiyin zaten.
Pepsi ne amk.
pepsidir burger king ten bir çok dev zincire kadar pepsi kullanır şekeri hafif fazla olsada en azından kezzap tadı vermez.
ikiside bir danimarka birasi etmez.
Ayran der geçerim.
le cola tokatlar.
pepsinin tokatlayacağı versus. coca cola çok şekerli ve asitsiz, pepsi tam kararında asiti de fazla. ohhh.
pepsi alır.
Coca cola'nın yanında Pepsi'nin lafı bile olmaz. Bırakın Pepsi'yi hiçbir kola cc rakibi değildir. Ben bunu müdavimi olmadığım halde savunabiliyorsam buna inanabilirsiniz.
Tabiki pepsi cc sadece tabudur.
ikisini de icerim. ayirt etmisligim yoktur.
pepsi daha iyidir, coca bildiğin şerbet.
ikame mallardır.

Birisi olmazsa diğeri olur o yüzden fark etmez.
kardeşim pepsici ben coca colacı. markette bunu alıcaz diye birbirimizi yediğimiz olaylardan sadece biri.
Pepsi hatta twist olanından..
coca colayı tersten yazınca allah var yazdığı için kullanmıyorum pepsi içiyorum ve pepsi coca coladan çok daha iyidir.
elimde coca cola ile en üste gördüğüm başlık. cevap Pepsi'dir.
Versusun bile hakaret sayılacağı karşılaştırma. Pepsi domaltır, siker gibi yapıp sikmez...

Pepsi yaşatır seni...
güncel Önemli Başlıklar