bugün

diksiyon mağduru.
Kekemeligimden dolayi kullandigim nick.
Nice mutlu yıllar dilediğim yazar.

Kız olsaydın nickaltın doğum günü olmayan günlerde de kutlama yazılarıyla dolardı; o yüzden kimse kutlamadı diye üzülmene gerek yok, buranın fıtratı böyle.*
dogumgunumu kutlayan arkadaslar tesekkür ederim.
Doğumgünü müymüş? E kutlu olsun madem. Çok büyük birine benzemiyor. Doğumgünü diye diyetteyse bozsun.
(#27753297) anlaşılan o ki 18ine yeni girmiş bir kardeşimiz. Nice güzel yillarina olur inşallah. Doğum günün kutlu mutlu olsun.
Doğum günü kutlu olan yazardır

Doğum günün kutlu olsun ciğerim.
tesekkür ederim dostum.
doğum günüymüş.

biz de yazalım, kutlu olsun.
Teşekkür dusuncene sağlık.
Keske o doktor olsam ama o değilim.
tanımadığım için doğması iyi mi olmuş kötü mü olmuş bilmediğim bir yazar.
doğum günü yazarımız kendileri, adettendir kutlayalım dedik.

musmutlu yıllar efendim.
Kimseye zararim yoktur. Bence iyi olmus.
Teşekkür ederim h hera sultan, sen istedinde ben mi gondermedim.
iyiki doğmuştur efendim. Umarım dostluğunu kazanabileceğiz.
dogumgunumu kutlayan herkese tesekkur ederim. umarım sizlerinde doğumgununde bugun dogumgunumu kutlayanların kat kat fazlası olur.
isim yapmaya çalışan vasat troll.
http://youtu.be/zApM-0qaAdM bunu hak eden arkadaşlarıyla mutlu olması gereken tatlış. *
Maşallahı vardır. Şuradaki birçok kişiye taş çıkarır kafa olarak. Sevdiklerimden biridir şurada. Kendini tipsiz ilan etse de içinin iyiliği yeter. Esenler e selam kanka. Bir ara g.o.p.daki şanzelize kafeye uğramalısın. Accık koparsın. *
Arkadaşı pek yokmuş bunu fark ettim. Olsun be gülüm en azından sahte yapıp kendine sanal ego tatmini ya da geçici mutluluk yapmıyorsun. Lütfen ama lütfen attığım her müziği dinleyiniz! Hayatta her şeye kötü bakan biri: olumlu olman gerek hadi ama. Dur şunu gönderem de az gül. Anlayışlarını yanlış yazmış ama idare et. http://youtu.be/_KVbOCtHgtk
Hiç Bi entirisinde tanım yapmayan yazar. Donanımhaber'den gelme sanırım.
Seri artı canavarı sağ olsun. Iyi yazmalar.
Entrylerini sevdiğim yazar yolu açık olsun.
Kirmizi neskafe bardagi olan ve esasen pepelek olmayan yazar arkadasimiz. Pepe adli futbolcuya duydugu sevgiyi belirten bu nicki kendisine secmistir.