bugün

bazen farkında olmasak da pepee'nin hayatımıza kattığı onlarca şey var canım sözlüğümün canım yazarları. *

ben pepee sayesinde sevdiklerime her türlü pisliği yapabiliyorum. onlara küfrediyorum, vuruyorum, çay koy lan ibne diye bağırıyorum. bana küserlerse hemen facebook duvarında pepee'nin meşhur insan sevdiğini hiç üzer mi şarkısını paylaşıyorum, barışıyoruz. artık sevdiklerimizle barışmak çok kolay! teşekkürler pepee. seni seviyoruz.
pepee annesine ne renk cicek verecek soruyla mantigimi gelistirdim felsefe sinavlarindan yuksek aliyorum sagol pepee.
(bkz: pepee felsefesi)
(bkz: 404 not found)
türklerin güzel çizgi filmler ve animasyonlar yapabildiğini öğrendik. dans etmenin sadece empoze edilenler olmadığını, çok güzel folklor oyunlarımızın olduğunu hatırladık. geniş ailede yaşamanın güzelliğini gördük.
eve gelen misafir çocuklarını bilgisayardan uzak tutup oyalamamızı sağlar. iyi ki varsın pepee.
pepee sayesinde horon tepmeyi öğrendik.
Bir Türk yapımı olan animasyon ama ne acayiptir ki adı Türkçe değil. Real Madridli pepe den esinlenmişler galiba.
(bkz: hanımey)
emekleyen, henüz yürüyemeyen bir bebeğin hayata dair her şeyi bilebileceğini, her türlü cümleyi kurabileceğini öğrendik (bkz: pepee nin kardeşi bebe).
3 yaşındaki yeğenimle sürekli halay çekiyoruz. hayatıma kattığı şey eziyet fakat çocuklar eğleniyor işte.
iki ekmek.
ergen kızların facebooktaki paylaşım yelpazesini genişletmek.
hayattaki en önemli şeyi öğretmiş çizgi filmimsi.

pepee pepee çok üzülüyor. önemli olan oyun oynamak, önemli olan oyun oynamak.
"önemli olan oyun oynamak. kendini üzme eğlenmene bak."

(bkz: pepee pepee çok üzülüyor)
halay çeken çizgi film karakterlerinin de olduğunu öğretti bize pepee.
pepee turkiye'ye cok sey katti. biz kedi-fare kovalamacalariyla buyuduk.
pepee okul oncesi cocuklar icin cok egitici bir cizgi dizi. ufacik cocuklar onunla hem egleniyor hem sayilari, renkleri, turk kulturunu, sutlaci, karnabahar yemegi ogreniyor.
pepee oyuncaklari da cikmis, hastasi oldu buyun cocuklar.
ayse hanimi ve emegi gecen herkesi tebrik etmek gerekir.. ulkemiz adina buyuk ve guzel bir adimdir.
hüdayda yı öğrendik. * *
bazı ahmakların akıl yaşlarını ortaya çıkarmak. 0-6 yaş grubuna hitap eden boktan bir animasyonu oturup ciddi ciddi izleyen eşek kadar insanlar var. tamam, merak edip izleyenler veya dalga geçenleri tenzih ederim. ama izledikten sonraki yorum "ay pepee çok sevimliiee... kıyamam çok yazıık :/..." oluyorsa vay halimize. sizden doğacak gelecek nesillerin vay haline.
hem sosyal mesaj verebilen hem de eğlendirebilen çizgi filmlerin yapılabileceğini öğrenmemiz. ki caillo lösemi hastası bir çocuğun yaşama sevincini anlatıyor.
Metrobüs duraklarında iki liraya satılan pepee, kardeşi, bi de dişi pepenin bez bebekleri. Barbie'nin karşısına çıkara çıkara Pepee'yi çıkardık ya gam yemem artık.
4 yaşındaki kardeşimin durup duruken pepee nin şarkılarını söylemeye başlaması sonucunda neşelenmem, bana kattıklarından bir tanesidir.
insan sevdiğini hiç üzer mi? diye sorarak insanları düşünmeye sevk etmiştir. filozof gibi karakterdir kendisi.
düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. insan sevdiğini hiç üzer mi lan.
beynimizde, filler için halı saha maçı düzenlemek.

(bkz: beynimde filler sikişiyor)
verdiği ayardan sonra sevdiklerimi üzemez oldum.