bugün

pepee'nin şarkılarındanmış. bunu da çok merak ediyorum ama izleyemedim, bulamadım. caps var mı?
sevimli bir pepee şarkısı. bu da videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=vqe855zqwho
şu ara herkesin dilinde olan bir pepee şarkısı. o değil de apaçiler bile söylüyor, geçen gün forum bornovada gördüm vallaha bak.
iNSAN EN ÇOK SEVDiĞiNi ÜZER.
üzmemek sevmek değildir, içine atmadır. hatalarını gizledikçe üzmezsin ama kendin kaybedersin bundan ötürü üzersen bi' şey kaybetmezsin.
iç burkan pepee şarkısı. bir diğeri için
(bkz: pepee çok üzülüyor)
seven üzerse sevmez, kendini sevdirmektir tüm maksadı. sevgili öyle olmalı-ki kendi üzülsede sevdiğine kıyamamalı .
son zamanlarda herkesin diline dolanan pepee şarkısı.
insan en çok sevdiğini üzer.
insan sevdiğini hiç üzer mi
sebepsizce hiç ona küser mi
eğlenerek oynamak varken
ardına bakmadan hiç gider mi?

ah pepee ahhh pepee! veriyosun böyle damardan sonra çocuklar jiletçi olcak...
biz gençlerin derin anlamlar yüklediği pepee şarkısıdır. allah seni pepe iyi ki varsın. bir diğer şarkısı için;

(bkz: pepee nin annesine şarkısı)
(bkz: insan hiç sevdiğini siker mi)
en kolay üzebildiklerimiz hep sevdiğimiz insanlardır. sevilen kişi çabuk kırılır, alınır, üzülür. çünkü sizi takmamazlık gibi bir lüksü yoktur, size hayatında çok özel bir yer vermiştir, her hareketiniz onun için önemlidir, etkiye hemen tepki verir.
insan sevdiğini üzer de döver de sever de.
şirin pepee şarkılarından birisidir. bu pepee, çocukları bıraktı büyükleri de etkisi altına almaya başladı. bakkaldan dönerken, "iki ekmek aldım, biri küçük biri büyük" derken buldum kendimi. durum çok vahim.
mına bile koyuyor pepee büyünce öğrenirsin diye birisinin bu bebeye bişeyler öğretmesi gerektiği gerçeği.
sitem aşinalardan gelir biganelerden değil. insan sevdiğini ancak sitem mesafesinde üzmeli.
kişiden kişiye göre değişen durumdur, genelleme yapmak her konuda olduğu gibi burda da yanlıştır. aman canı sıkılmasın ama üzülmesin diye gözünün içine baktığım insan; -en sevdiğim olduğuna inandığım insan- hayatım boyunca beni en çok üzmüş -aynı zamanda da en sevdiği insan olduğumu iddaa etmiş-tabiri caizse ağzıma sıçmış insanla aynı kişidir.

he tabi bi daha aynı şeyi kendime yaşatır mıyım? -asla..

gerektiğinden fazla değer verip, gözümde everestin tepesine çıkarır mıyım, herkesi sadece onun için karşıma alır mıyım? -asla..

ama işte her şey öğrenilecek bi derstir..
anasını bile siker. diye cevapladığım soru.
insan sevdiğini hiç üzer mi ? demiş pepe reiz.
bi çeşit sorudur.

afedersin ama soru ekini ayırmazsa siker bile.
insan insan'ı sikermi? Sorusunun Cevabı Evet Olacağı gibi buda aynı olacak olan Önermedir.
pepe'nin şarkısıdır.

eğlenerek oynamak varken
ardına bakmadan hiç gider mi

eğlenerek oynamak varken
ardında bakmadan hiç gider mi

eğlenerek oynamak varken
ardına bakmadan hiç gider mi

pepee 1 numara *
pepe'nin bize sevdirdiği bir şarkıdır .
teoman ve emre aydın bu şarkıyı dinledikten sonra utanmış diye rivayet edilir. özellikle emre aydın, artık istanbul'da ne kadar yalnız olduğunu ve manik depresif sevgilisinin bunu nasıl terkttiğini anlatan tırt şarkılar yapmamalıydı. şarkılarında tepenin birinde yan yan durmamalıydı.

pepee üstad öyle basit, öyle sade özetlemiş ki. işin aslı budur babalar aslında. kilit nokta o. süslemek yersiz.

insan sevdiğini hiç üzer mi?
sebepsizce hiç ona küser mi?

şapkanı kızlar yesin pepe, çok vurucu adamsın. helal. birayla nefis giden bi eser yaratmış adam ama bira da yok. neyse kader bunlar hep.
güncel Önemli Başlıklar