bugün

görsel

Pek destekci uygulamam severim.
seni çok seviyorum pepapp, sen de olmasan.
Kendimi özel sanmıştım uygulaması.
Meğer bütün kadınlarla aldatılıyormuşum.
Özellikle polikistik over'liler için biçilmiş kaftan olan; minnoş minnoş bilgiler verirken, reglinizi her ay titizlikle takip eden tatlış bi eplikeyşın.
Bir kadın çantasının olmazsa olmazı misali telefonunda da olursa her şey kontrol altında minvalinde güven veren bir şey.
Elinize sağlık, yes.
Hayatıma anlam katan beni herkesten daha çok düşünen bir uygulama. Herkes sahip olsun, herkes mutlu olsun.
kadınların dilinden anlayan ve küçük sırlarını bilen adet takvimi. ara sıra küçük bildirimlerle şımartmıyor değil. sevgili gibi ilgisini üzerimden eksik etmiyor.
görsel
görsel

Yaaa ben bunu yerim, en sevdiğim uygulamasın pep'cim..
bütün drama queenlerin kalbinde yatan aslan. burdan gelen iletiyle mutlu olacak kadar ne yasadiniz?
sözlük kezbanı düşürmek ıçin iyi başlık.
bir erkek olarak benim de kullandığım uygulama.

keşke kadın olup regl takip özelliğini de kullanabilseydim. evet.
Bi ara kullandim. Sonra dedim ben bu kadar yalnizim iste... insan uygulamadan gelecek bildirimi bekliyor bazen...
görsel
Minnoşluk akan uygulama, son zamanlarda çok hata verse de bildirimlerle gönlümüzü kazanıyor.
Ay yerim hayatımda gördüğüm en tatlı uygulama. Hergün iltifat ediyor, şarkı gönderiyor. Bir de nefes alsa al sana ideal sevgili.
Gün içinde gönderdiği bildirimlerle, verdiği tavsiyelerle, tatlı tarifleriyle adet dönemimi hatırlatan bir uygulamanın yanında eğlenceli bi şekilde vakit geçirdiğim tatlış uygulama.
regl dönemini takip edip hatırlattığı hazırlattığı yetmezmiş gibi gün içerisinde ansızın gönderdiği o tatlı bildirimleri ile olabilecek herhangi bir sevgiliden daha düşünceli daha ilgili.
Bir çok kadın için müthiş uygulama. Regl döneminin takibini yapabildiği gibi ana sayfadaki uzantısıyla kadınlara mutluluk dağıtmakta.
Kadinlarin Regl dongusunu takip eden guzel bir uygulama.

Denedim, Tavsiye edilir.
görsel

Ay bu uygulama sevgilimin olmadığını hiç hissettirmiyor bana vallahi. Yavşıyor ayol bana! swh
Kadınlara yönelik bir telefon uygulamasıdır. Amacı reglin kaçıncı gününde olduğumuzu, doğurganlığın hangi günlerde olduğunu ve bir sonraki reglin tahminen hangi güne denk geleceğini göstermektir. Özellikle benim gibi hangi gün başladığını/bittiğini bir türlü aklında tutamayan ve telefonuna not etmeyi de unutan biriyseniz bu uygulama işinize yarayacaktır.

Aynı zamanda çok da tatlış. Ara ara sevimli notlar çıkarıyor anasayfasında,burçlar kısmı var, ilişkiler kısmı var, pms dönemi kısmı var, reglliyken hijyen kısmı var. Ben çok beğendim yararlı bir uygulama olmuş. Özellikle Hemcinslerime duyrulur.
güncel Önemli Başlıklar