bugün

beyinden bu kadar uzaktayken bile onunla düşünüyoz.o zaman halimiz ne olurdu hayal bile edemiyorum.
(bkz: sik kafalı)
(bkz: yarrak kafalı).
El öpme seremonisi tarih olurdu.
bir endüstriyel tasarımcının aklına gelmiş soru. en azından böyle olmalı ki oral seks esnasında bir yandan penetrasyon tatbik etmek amacıyla alın bölgesine strap edilebilen bir dildo üretilmiş koca dünyada.
şapka konstrüksiyonları değişik olurdu.
penis hakimiyeti kuvvetli futbolcular, "penisim gözüm üstüne amca." sözleri, "takma penisine kardeş" sözleri, kavgada penis atmak, şapka için doğal askılık, kafayla çivi çakma imkanları, "penisiniz sağ olsun
"olur mu efenim dostlar sağ olsun" sözleri gündelik hayatta yer bulabilirdi.
Başımın üzerinde yerin var sözü övgü değil sövgü olurdu.
(bkz: amına kafa atarım)
yaşlanınca gözümüzün önüne düşer ortalığı göremezdik.
güldürmüştür.
Yarak kafalı sayısında inanılmaz artış gözlenirdi.
böyle bir durumda, alın yazısı kimsenin umurunda olmazdı.
görsel
ıyyyy bu ne iğrenç bir başlık!

silinsin.
bugün kullandığımız, tükettiğimiz pek çok ürün penisin bacak aramızda olmasına göre dizayn edilmiştir. moda, tekstil endustrisi, gözlük tasarımları ve hatta otomotiv bile bugünkünden çok farklı oluşurdu.
donu kafamıza giyerdik ama haberimiz olmadan orasından burasından çıkardı öyle gezer rezil olurduk.
alnıma yazdı kader, sikemedim!

diye şarkı yazılırdı.
….. kafalı tabiri gerçek olurdu.

Afedersin.

Saygılar sunamıyorum bu nasıl başlık?

Hadi yine de biz sunalım.

Saygılar sunuyorum azizim…
(img:#2198285)
Ulan kimi mallar zaten burda ve gerçek hayatta kafamızı zikiyo... yetmiyo mu bu?
Deyimlerimiz de değişime uğrardı. Mesela "alnımıza ak başımız dik" yerine "başımız ak alnımız dik" veya zik olabilirdi.
kafamdan orgazm olurdum. elimi alnıma koyar mastürbasyon eylemi gerçekleştirir idim.
Kafamıza don giyerdik bişey değişmezdi. tipe göre yargılama değil dona göre yargılama olurdu.
ne tiksinç başlıklar bunlar.