bugün

ne yese yarıyor sözü kendisine uyan insandır. bu dünya nimetlerinden faydalanamayan insandır. kilo almanın insan bünyesiyle ilgili olduğu bilimsel bir gerçektir. bazı insanlar abur cubur ne kadar yese kilo almadıkları halde bazı insanlar ne yazık ki çok istemelerine rağmen pek bir şey yemedikleri halde kilo almaktadırlar. bazı insanla doğuştan şanssız doğarlar ya işte bu da öyle bir şey.
(bkz: su icsem yariyor)
'su içsem yarıyor' dediğinde kimse inanmaz hale gelir belli bir süre sonra. diyet yapar, hap kullanır; yine şişman, yine şişman!

ulan bi haftadır şu tok tutan zayıflama ilaçlarından kullanıyorum, bi kase çorbadan fazlasını içemiyorum; bir gram eksilmedi...

yeni bir slogan aramalı...

nefes alsam yarıyor!
insülin direnci olması muhtemel insandır. vücuttaki ödem ve hormonal bozuklukta yapabilir. insülin direnci olanlar artık klişe olmuş az ve sık yemeyi alışkanlık edinmelidirler.
(bkz: balık etli)
sporu aniden bıraktığı için metabolizması yavaşlayan kişi. hıyar gibi göbek yapmayın, gitmiyor.
hayatında yemek düzeni olmayan ya da zayıflama haplarını bırakmış kimse olabilir.
çok şey yedigi halde kilo alamayan insana gıcıgı olan insandır.
yalancı insandır. belirli bir hastalığı olmadığı sürece yemeyen insan kilo almaz.
obez olma yolunda ilerleyen insandır.
çok yediği halde kilo alamayan insanlara gıpta ile bakan insanlardır.
gramajı daha da düşürmesi gereken insandır. bittabi biraz da hareket getirmesi gerekir o hayata.
ne yese yarıyor denilen insan. (bkz: iştahım var napayım)
zayıf kızları çekemezler hatta kilo alsınlar diye yağlı yiyecek ısmarlayanları falan vardır.
rexapin içiyordur.
oturarak çalışan insandır.
düzensiz yemek yiyen ve yanli$ * *gidalari tüketen insan olabilir.
pek birsey yememistir ama az yemistir oz yemistir. *
sürekli yemesine rağmen kilo almayan insana ana avrat düz giden insandır.
metabolizması yavaş çalışan insan modeli.
yemek yemedigi icin metabolizmasi yavaslayan insandir.
çikolata yiyordur, sevgilisinden gizli 2 tane rulo kat yiyordur. sonra yakalanıyordur. su içsem yarıyor diyordur. tavuk gibiyim diyordur. allahtan ben bunların hiç birini yapmıyorum sözlük.*
not: rulo kat yedim ama vallahi çikolata yemiyorum.
az yemenin yanında spor yapmayan insandır. kilo veremedğini görünce depresif olur, hiç çekilmez.
Hipotalamusuna acil baktırması gerekn bünye. Hipotalamstan hipofize yeterli RF salgılanmaz, bu hipofizin yeterli TSH salgılayamamasına bu da tiroidin az miktarda Tiroksin salgılamasına sebep olur. Çocuklarda bu hastalık geri zekalılığa sebebiyet verir. ileriki yaşlarda durmadan yorgunluk görülür. Bu sempotmlara sahipseniz doktora gidin. Değilseniz, azlık ve çokluk kavramını tekrardan değerlenidiriniz.
az yemek yoktur çok kalori vardır. yemeği az yersin, kaloriyi çok alırsın bir de bunun üstüne spor yapmayıp hareketsiz kalırsan kilo almaya devam edersin.