bugün

bir yerde pedofili kelimesi duyulduğunda akla ilk gelen dindir.

buyrun cevaplar. benim cevabın böyle arap çöllerinden gelen bir din.
şüphesiz ateizm dir.
hristiyanlık.

zira kiliselerdeki papazların ve diğer hristiyanlardaki pedofili oranına bakarsanız bunu görürsünüz. en fazla da amerika'da görülür bu sapıklık. din diyerek millete bir şey ima etmeye çalışma seni gidi klavye ateisti seni.
akla gelmeyen dindir.
(bkz: Pedofili deyince akla ilk gelen ırk) olarak değiştirilmesi gereken başlıktır.
http://www.youtube.com/watch?v=y7IO81l5noc
deve tüccarlarının çok bağlı olduğu bir din. ben daha fazla konuşmak istemiyorum çünkü bu çocuk tecavüzcülerine başka küfürler edebilirim şu an. iğrençsiniz , gelmiş geçmiş hepiniz.
Kamalizm değildir.
Aklına din gelenin aklında sıkıntı vardır. Bir kişinin yaptığını koca dine yüklemek ancak alçaklık. Evet.
Pedofili denince aklıma din gelmiyor.
Hristiyanlık dininin katolik mezhebi en başı çeker.
şintoizm çekik gözlülerin alayı pedofili çocuk gibiler.
Yahudilktir.
Pedofilinin dini ırkı mezhebi yoktur
Cunku insanlık dışı şeylerin dini ırkı mezhebi olmaz
Sırf dini karalamak adına
Gotunuzden element uydurmayın.

Iyi aksamlar.
6 yaşındaki bir çocuğun evlenebileceğine dair verilen fetvalara sesini çıkarmayan itlerin dahil olduğu dindir.

Evet bir hristiyan, bir hindu, ya da bir ateistten de pedofil kişiler çıkabilir. Bu münferit bir olaydır.

Fakat 6 yaşındaki bir çocukla evlenilebileceğine dair fetvaların hava uçuştuğu ve bunu salya akıtarak dinleyen itlerin toplandığı tek bir din vardır. O da malum..
Provakasyon amacı açıldığı ayan beyan görülen başlık. Bu denileni yapanlar, önce allahtan, sonra insanlardan utanmalıdırlar. Bundan utanmıyorlarsa onlar dinden bir halt anlamamışlar demektir.
Yakınımızda hep müslümanlar olduğu için akla gelen de o olacaktır.Almanyada 7000 tane çocuk kayıp heralde bunlara su sattırıldığını düşünüyorsunuz.
spotlight da mı izlemediniz aqqq.
din olarak sayılır mı bilmiyorum ama ateistliktir. özellikle kuzey avrupa ve uzak doğu ülkelerinde sıkça görülür.
(bkz: hayvanizm)
aslında en çok şu dinde oluyor demek yanlıştır.

dinlerin hiçbirinde pedofili yoktur ama nedense bizim milletimiz buna daha meyillidir.
çıkarcı arapların ve ışid denen terör örgütünün yaptıklarını, gerçek islamla bağdaştıran birinin hezeyanıdır.
Japonların olduğu aşıkardır.
Dinlerini bilmem.
mantıksız korelasyon içeren önerme cümlesi.
pedofili psikolojik bir bozukluktur. kişisel olarak değerlendirilmesi gerekir. hastalık kişinindir. dinin hastalıkla genellenmesi en büyük hastalıktır.